2737
2734
عنوان

دیشب بابا و مامانم اومدن خونم، درست عین خودشون رفتار کردم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 149 پست

مادر شوهره من ادمه بدیه خیلی از هر نظر .اما وقتی حرف میزنه میگه هر کی بدی کرد با خوبی جواب بده خوبی خیلی نوبه اما خودش انقد بدی میکنه خندم گرفت از حرفش .منم گفتم نخیر جواب خوبی خوبیه جواب بدی بدیه .همینم درسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم یه بار خواسته ها و انتظارات رو خیلی شفاف بهشون بگو و گله کن گاهی آدمها واقعا متوجه نیستن که ...

فکر میکنی نگفتم !!!! مگه میشه ؟! 

میگن تو توقعاتت بالاس!!!

برام مهم نیست مخاطبم بزرگ تراز من باشه یا نباسه نسبتی باهام داشته باشه یا نداسته باشه حتی اگه بهترین دوستممم باشه پدرو مادرم باشه هرجوری باهام رفتار کنه بلا استثنا همونجوری باهاش رفتار میکنم تایه بار مثل خودشون رفتار نکنی نمیفهمن

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
حتی پدرومادرت

خداشاهده این دفعه بعد شیش ماه ک بخاطر کرونا نرفته بودم رفتم خونه پدرو مادرم

بعد دیدم مادرم از شدت وسواس شدید از بس میشوره قشنگ مشخصه داره از پا میفته

بهش با آرامش گفتم ترو خدا خودتو اذیت نکن تو گناه داری از زندگیت لذت ببر

برگشت بهم گفت الهی سر زا بری و از خونه بیرونمون کرد

حالا میتونی درک کنیییی

2738

اگر هر شخص دیگه ای بود میگفتم بسیار کار خوبی کردی ، اما پدر مادر نه ، وقتی خدا میفرماید " و بالوالدین احسنا" معنی احسان این هست که  نگاه نکن پدر مادرت خوب هستن یا بد تو فقط باید خوبی کنی. خدا در مورد هیچ کس احسان نگفته مگه پدر مادر.

میفهمم سخته اما اگه خدا روی چیزی تاکید داره یعنی سود و فایده و سعادت ما توی اون هست. از کجا میدونی چه بلاها و گرفتاری ها و اتفاق های بد بخاطر همون مهمون نوازی از پدر و مادرت از سر خودت و شوهرت و بچه ات دور شده . فقط ظاهر کار رو نبین عزیزم ، ین دنیا یه باطن هم داره.

سلام😊 
کارت بد بود اونا پدر مادرن دلشون بشکنه زندگیت به فنا میره

اگه دل فرزند بشکنه چی! 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

کار خوبی کردی.

درسته پدر و مادرتن ولی سعی کن حتی با اونا هم غیر مستقیم عین خودشون باشی.

به نظر دکتر هلاکویی هر کس مسئول رفتار خودشه و با هر کس بایدددد مثل خودش رفتار کرد.حتی پدر و مادر

وقتی قدر خوبیاتو نمیتونن بدونن یا عمدا نمیدونن.پس مثل خودشون باش.البته من جای شما باشم ماهی یک بار میرم.

من خونه بابام ماهی یکی دو بار نهایتا میرم و با اینکه خیلی احترام میکنن ولی من نمیذارم دولا راست شن از شوهرم پذیرایی کنن چون سنی ازشون گذشته.خودم میپزم میشورم..چون نمیخوام منتی سرم باشه

شوهر من اهل رفت و امد نیس متاسفانه.ماهی یه بار میاد خونه بابام اونم سر یک ساعت نشده میگه کار دارم بریم.منم عین این رفتار رو با خانوادش کردم الان پی به اشتباهش برده.

Kiziim
مادر شوهره من ادمه بدیه خیلی از هر نظر .اما وقتی حرف میزنه میگه هر کی بدی کرد با خوبی جواب بده خوبی ...

اتفاقا مامان منم این حرفو میزنه ، همیشه میگه ، سگ هم اومد خونت بهش احترام کن !!!!!!

ولی خودش ........آدمو اندازه ی سگ هم حساب نمیکنه

2706