2737
2739
عنوان

دیشب بابا و مامانم اومدن خونم، درست عین خودشون رفتار کردم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 149 پست
اگه دل فرزند بشکنه چی! 

فرزند فرق داره...

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
فکر میکنی نگفتم !!!! مگه میشه ؟!  میگن تو توقعاتت بالاس!!!

این که احترام به شوهرت و بچه ات بزارن توقع زیادی نیست،بگو دوست دارم حتی اگه یه غذای ساده میزارین  با روی خوش باشه اگه ترتیب اثر ندادن ناچاری مثل خودشون پذیرایی کنی اما بی احترامی نکن در هر صورت یک اینکه پدر مادرن دو اینکه مهمون خونت هستن ،نهایت مثل خودشون اداب پذیرایی رو به جا بیار مطمئنا متوجه تغییر میشن 

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینقدر هم بدم میاد از اونای ک پدر و مادر سر بچشونم ببرن میگن احترامشون واجبه چون پدر و مادر هستن ...

والا نفسشون از جای گرم در میاد

نمیدونن پدر هیز و معتاد چیه ک با چاقو هر ثانیه دنبال زنشه

مادرت بدتر ازون ی نفهم ی لجباز 

زندگیمونو نابود کردنننن

بچگیمونو گرفتن 

حالم از مجردی بهم میخوره

بعد ازدواج با همسرم تا فهمیدم زن و شوهر یعنی چی

پدر و مادر همسرم انقد با هم خوب رفتار میکنن ک من تازه فهمیدم زندگی اینجوره

خداشاهده سه تا خواهریم ولی در واقعا ببخشید سه تا سگ تحویل جامعه دادن از بس عصبی هستیم

زندگی شوهرامونم خراب کردن 

الهی ک اینجور پدر و مادر خیر نبینه ب حق علی

ولی بزرگترن .احترامم به این نیست تا خرخره از یکی پذیرایی کنی که اسمشو بزاری احترام....بعد اگه نکردی یا اون فرد  درمقابل تو اونجوری پذیرایی نکرد اسمشو بزاری بی احترامی...بیشتر ماها از پدر مادرامو ن کتک خوردیم...احتمالا هشتاد درصد خودمون مقصر بودیم..یا حالا درشرایطی بودن واز کوره در رفتن...ولی زحمتمون کشیدن خرجمون دادن...مقابله به مثل آدم با دشمنش میکنه نه با مامان باباش

واکنشه پدرو مادرت چی بود؟

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰
عزیزم گفتم که وضع مادیشون توپه، فقط سود سپرده های بانکیشون ماهی بیست میلیونه ، بماند حقوق بازنشستگی ...

پول داشتن   با دارا بودن متفاوته

اگه دقت کنی گفتم توانایی شون  همون حد ه   یکی میبینی واقعا نداره   ولی   دلش بزرگه  یکی هم برعکس

یعنی پدر و مادرت  توانایی پذیرایی  شما رو ندارن به دلیل محدودیت های   ذهنی  ناشی از تجارب زندگی و خصوصیات درونی شون 

با  این همه  بی احترامی نکن 

خواه پند بگیر و خواه  ملال 

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ   
2738

من یادمه قبلا هم تاپیک زده بودی،

بنظرم خوب کاری کردی! 👏👏👏

انگار عادت کرده مامانت ازت سرویس بگیره

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
کارت بد بود اونا پدر مادرن دلشون بشکنه زندگیت به فنا میره

اینا همش حرفه..این احترام کذایی رو کردن تو مخ ملت که چی مثلا؟احترامی که از ترس باشه به هیچ دردی نمیخوره

من به بچم یاد میدم احترامش از ته دل باشه به من نه که از ترس اینکه من دلم بشکنه زندگیش خراب شه به من احترام کنه

به قول دکتر هلاکویی پدر و مادر همه وظایفی در حق بچه دارن ولی بچه لزوما نه!!

استارتر الگوی بچشه.اینجوری به بچش یاد میده تحت هر شرایطی کار بد کار بده.چه بزرگتر انجام بده چه کوچکتر.چه پدر و مادر انجامش بدن چه غریبه

Kiziim
اگه دل فرزند بشکنه چی! 

اون هم جواب داره ، معلوم هست که اون هم کار بدیه ، اما این دلیل نمیشه ما از وظایف فرزندی کم بزاریم . اگر پدر مادری این کار رو بکنن مسلما نتیجه این کار بد رو میبینن. اما ما مجاز نیستیم بدرفتاری کنیم

سلام😊 

استارتر  میگن بی احترامی به پدر ومادر عواقب داره اگه واقعا به فکر روزی هستی که تو هم به سن میری واز بچه هات انتظار احترام گذاستن وداری بهشون احترام بزار حالا برا یه بار اینکارو کردی ازشون درست پزیرایی نکردی ولی دفعه دوم درست ازشون پزیرایی کن   منم بعضی وقتا از بابام دلخور میشم ولی مجبورم احترامو بزارم میترسم بلایی سرم بیاد دراینده

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
حالا متوجه سردی رفتارت شدن؟؟چیزی نگفتن ؟؟ ولی باز حیف پدر مادرت  شاید رفتارشان از رو کم توجهی ...

متوجه شدن ، یه ساعت نشده پاشدن رفتن ، قبلنا وقتی شوهرم نبود ، با زور شبو نگهشون میداشتم ، رختخوابای گرم و نرم براشون پهن میکردم ، صبحانه ی مورد علاقشونو درست میکردم ، ولی اینبار عین خودشون برخورد کردم ، نتونستن بشینن تا بفهمن تلخیه رفتارشونو

متوجه شدن ، یه ساعت نشده پاشدن رفتن ، قبلنا وقتی شوهرم نبود ، با زور شبو نگهشون میداشتم ، رختخوابای ...

کارخوبی کردی زیاد بہ اوناوابستہ نباش من جای تو باشم تنھاھم بمونم نمیرم خونشون 

2706