2733
2739
عنوان

دخترم بیچارم کرده دلم میخوادموهامو بکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 89 پست
خخخخخ بلند براش شعر بخون دست بزن نای نای کن 

نای نای تو محرم آخه... 

قبل محرم خیلی براش میرقصیدم اونم دورم دور میزد و دست میزد

اینقد واسش شعر میزارم داستان میذارم خودمم هم خونی میکنم فقط ذوق میکنه ک ادامه بدم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
فکمیکردم  بیش فعاله پس بدترینم هس  عادیه پس اخه بچه‌ای دیگرو میبینم آرومن ادم بطور ط ...

خودت بخواب تا اونم بخوابه من صبح دخترم بیدار میشه هی خودم میزنم به خواب اونم مجبور میشه بخوابه

دخترم نفسمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا دیروز یکی گف بچه خواهرم ده ماهشه زیر پاش میره صندلی میزاره چراغ خاموش میکنه باز روشن میکنن میره ...

این بچه ها هیولان بخدا.... 

دو هفته ای هست یاد گرفته دست تو دماغش میکنه حالا چیزی هم بیرون نمیده ولی موندم از کی یاد گرفته😂😂😂😂

یا از بچگیش موهاشو با غیظ میکشید الانم همینطوره

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
هیچی خودشو از ذوق دار میزد😂😂😂😂 والا درسته بچه هر کاری ک میکنه آدم ذوق و شوق داره ولی این ک بخوا ...

اصلااا خیلی ب پسرش توجه میکنه بیش از حد الان دوساله نرفته پیش شوهرش ک جای دور کار میکنه 

میگه میترسم برم بخاطر بچم یکم حای محرومیه درسته لی خب ، خونه مامانش میمونه  یذره کریه کنه همچی میره 

والا من بدخترم زیاد رو نمیدم حتی سرش میخوره زمین محکم ادا درمیارم میرقصم گریه نکنه 🤣 تا الان صد بار سرش خرده محکم فکنم پنجاه بارشو بهش جواب دادم 🤣 همچی مادر نمونه ایم من‌

الان سرش میخوره زمین نگاشم نمیکنم کاهی خودش یذره نق میزنه میاد 

یا همچی جیغ میزنه دگ میزم بغلش 

نمیخام بوس بشه 

2728
نای نای تو محرم آخه...  قبل محرم خیلی براش میرقصیدم اونم دورم دور میزد و دست میزد اینقد واسش ...

وااا بچه مگ محرم میشناسه ؟ ینی چی اینحرف ؟؟ صدا اهنگ کم کن برقص براش 

حالا تمیگم بندری برقص در حد کودکانه برقص براش

باید لامپ خاموش باشه، صدا اصلا نیاد، خودت برو اتاق دیگه که صدای ورق زدم کتاب نیاد، شبها که بهش توی تاریکی شیر میدی یک کلمه هم حرف نزن و نازش مکن تا دوباره بخوابه، فقط شب خواب کم نور روشن کن، یک شب خودت پیشش بخواب وقتی دیدی بیداره، چشمات و ببند تا خسته بشه اونم بخوابه، اینجوری عادت میکنه شک نکن، 

خواب کم باعث رشد کم جسمی و مغزی میشه، خواب خیلی مهمه دقت کن براش

اصلااا خیلی ب پسرش توجه میکنه بیش از حد الان دوساله نرفته پیش شوهرش ک جای دور کار میکنه  میگه ...

وااااای منم اینجورم میفته زمین یا سرش میخوره جایی زیر چشمی نیگاش میکنم ولی انگار ک اصلا حواسم بهش نیس یکم نیگام میکنه بعد بلند میشه دوباره بدو بدو اصلا انگار نه انگار😂😂😂😂😂😂😂

2738
وااا بچه مگ محرم میشناسه ؟ ینی چی اینحرف ؟؟ صدا اهنگ کم کن برقص براش  حالا تمیگم بندری برقص در ...

آهنگای کودکانه ک میزارم واسش اینقدم دوست داره اون کلیپایی ک دوست داره تا میفهمه براش گذاشتم از خوشحالی جیییییییغ میکشه مثلا واسه خودش😂😂😂😂😂😂

خخخ والا بزار مستقل بشن 

والا 😂😂😁😁

2706