2737
2734
عنوان

باردارم طول سرویکسم کمه کرونا گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 58 پست
اره آزمایش pcr داد در کمال ناباوری مثبت شد😔

اخی اشکال نداره نگران نباش ایشاله به خیر میگذره عزیزم شما بیشتر حواستو بده به نی نی خودت سعی کن بیشتر استراحت کنی ایشاله زوده زود خوب میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر من تو بارداری کرونا گرفت خوب شد بعد زایمان کرد بچه ش سالمه من چون خودم باردارم زیاد سرچ کر ...

مرسی عزیزم که برام نوشتی  ان شالله همینطوری باشه

ان شالله آرامش تو زندگیت همیشه برقرار باشه🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

شما ام کرونا گرفتی ؟ طول سرویکس چند بوده؟ امیدم فقط و فقط به خداست  به خودش سپردم جفتمونووو

نه عزیزم نگرفتم ، میخواستم بهت بگم بسپر دست خدا خودش نی نی و مامان و باباشو حفظ میکنه انشالله 🥰🥰🥰واسه من ۳۰ شده بود ولی نرم هم شده بود لک و خونریزی هم داشتم با استراحت نسبی یعنی فقط خونه بودم اصلا بیرون نمیرفتم شد ۳۵ ، توکلت به خدا باشه

2728
بغضم ترکید ایشالااا حاجت روا باشین خودت و مامانت هرچی‌می خواین خدا بهتون بده💗

ایشالله که خوب میشین صحیح و سالمم بچه میاد بغلتون فقط تو رو خدا استرس نداشته باش که براتون سمه.بارداری برای برادر منم دعا کن نستش مثبت شده سی تی داده یه کوچولو ریه اش درگیر شده تو قرنطینس

عزیزم اصلا نگران نبلش ...ان شاالله چن روز دیگه حال خودتو همسری و فندوقت خوب میشه .....گر نگه دار من آن است که من میدانم ..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد ...

خدا خودش هوامونو داره .....

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤
2738
همسرم دادم خورد ولی خودم ب قول شما نمی دونستم بخورم یا نه  

برادر من حدودا دوما پیش سخت گرفت خوب شد نفهمیدیم کروناس یا نه الان تو شرکت تست گرفتن مثبت شده رفته قرنطینه یعنی دوباره تب میکنه و اون علایمه قبل رو داره یا فقط چون ناقل قرنطینس

خواهرشوهر من تو بارداری کرونا گرفت خوب شد بعد زایمان کرد بچه ش سالمه من چون خودم باردارم زیاد سرچ کر ...

یه سوال خواهرشوهرتون چندوقتتش بود تو بارداری ک کرونا گرفت؟

2706