2737
2734
عنوان

باردارم طول سرویکسم کمه کرونا گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه اولش همسرم داشت من نداشتم  خودش قرنطینه کرده بود اتاق اصلا نمی اومد بیرون ک من نگیرم باید ...

نه گلم تو یه خونه وقتی همسرت گرفته شما هم گرفتی حتما .کاش همسرت میرفت خونه مادرش یا خواهر برادرش که شما که بارداری نگیری ولی الان که گرفتی استراحت کن گلم بشین پاشو نکن عسل و آبلیمو بخور ویتامین سی بخور مایعات زیاد بخور .وقتی میخوای از تخت بلند بشی اول بجرخ به پهلو پاهاتو اویزون کن بعد سنگینیتو بنداز رو دستات بلند شو .تا جاییگه میشه دراز بکش .سوره حجرات بخون .ایشاله هیچی نمیشه زوده زود خوب میشی 

بغضم ترکید ایشالااا حاجت روا باشین خودت و مامانت هرچی‌می خواین خدا بهتون بده💗

قربونت عزیزم .💞

همچنین تو . ایشالا سال بعد همین موقعها نی نیت تو بغلت باشه و از وجودش لذت ببری🌷

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
نه گلم تو یه خونه وقتی همسرت گرفته شما هم گرفتی حتما .کاش همسرت میرفت خونه مادرش یا خواهر برادرش که ...

ایشالا عزیزم خیلی دعا کن 

اخه می رفت اونا رو هم مبتلا می کرد سنشون بالاتره خطرناک بوده براشون 

دیگه اونوفتی ک فهمیدیم دیر شده بود حتما تو اون یکی دو هفتهدای ک ناقل بوده منم گرفته بودم رفتنش فایده ای نداشت

2738
قدامی چطووور ؟

خلفی زودتر تکونارو متوجه میشی ولی دوستمم قدامی بود هفته ۱۸ فهمید گفت یهو انگار دلم جمع شد من از ۱۸ هفته و دوروز متوجه ضربه های ریز شدم واسه من خلفیه، عزیزم منم دست تنها دقیقا با سرویکس کوتاه ولی خدا خودش کمکم کرده مطمئنم هوای شمارو هم داره 🥰🥰🥰🥰🥰امیدت به خدا باشه 😍😍😍😍

ایشالا عزیزم خیلی دعا کن  اخه می رفت اونا رو هم مبتلا می کرد سنشون بالاتره خطرناک بوده براشون& ...

نمیدونم والا تو بارداری کلا خیلی سخته منم تصمیم دارم برای بارداری ولی بخاطر کرونا خیلی نگرانم .از یه طرف به شما میگم فلان کارو بکن از یه طرف میدونم که نمیشه صد در صد رعایت کنیم وقتی شوهرامون میرن سرکار ممکنه خدانکرده مریضی رو بیارن تو خونه . شما همسرت ازمایش داده مطمئنی کرونا گرفته ؟

خلفی زودتر تکونارو متوجه میشی ولی دوستمم قدامی بود هفته ۱۸ فهمید گفت یهو انگار دلم جمع شد من از ۱۸ ه ...

شما ام کرونا گرفتی ؟ طول سرویکس چند بوده؟

امیدم فقط و فقط به خداست 

به خودش سپردم جفتمونووو

خواهرشوهر من تو بارداری کرونا گرفت خوب شد بعد زایمان کرد بچه ش سالمه من چون خودم باردارم زیاد سرچ کردم تو سایتای خارجی البته. جایی نگفتن به جنین سرایت میکنه یا براش خطر داره ولی گفتن که بخاطر اینه که کرونا بیماری جديده و فرصت نشده رو زن باردار و نوزادش تحقیق بشه. و کلا تحقیق رو زن باردار و جنین غیر انسانی وغیر اخلاقیه کلا تحقیقات در این باره کمه. ولی به هرحال نگران نی نی نباش خطری تهدیدش نمی کنه🌹😍❤️

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706