2737
2739
عنوان

همه دوستام منو از خودشون میرونن

194 بازدید | 31 پست

همه دوستام منو از خودشون میرونن 

همین امروز به یکی که ادعا داشت که همیشه دوست صمیمی من باقی میمونه و از شرایط روحی من خبر داشت که از تنهایی بودن حالم بده وقتی ازش پرسیدم ازم ناراحتی که سین میزنی و جواب نمیدی جواب منو داد:حتما کار مهم تر از جواب دادن به تو دارم یکم درک کن... 

با وجود اینکه من همیشه درکش کردم چون دل تنگ پدر و مادرشه

عزیزم کلا شبا درصد افسردگی میره بالا

بیخیال الکی خودتو حرص نده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

😐😐😐😐💔

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اون لحظه حتما خیلی درگیر بوده تو که خبر نداری. فعلا واسه یه بار جایز نیست ناراحت بشی

واقعا آدمی نیست برای یه بار ناراحت بشم بیشتر کسایی که باهم دوست بودن کارشون که راه افتاد دیگه حتی منو نمی‌شناختند الان یک ماهه که اینجوری رفتار میکنه حس میکنم این دوستیم تموم شده 

2706