2752
2734
عنوان

دعا كنيد زود بي دودسر طلاق بگيرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 31 پست
نميدونم والا  چيزاي بدم از تو اين اينترنت ديده و ياد گرفته فك كنم . كلا اين مرد نيست مرد من&n ...

انشالله هر چه خیره برات پیش بیاد.

ولی نی نی سایت جای خوبی نیست واس گفتن زندگیت 

ی وقت راهنمایی بد میکنن ممکنه اثر بزاره .

بهتره عاقلانه پیش بری و برو پیش مشاور .

همه راه ها رو برو ببین مشگل از کجاس .انوقت ب جدایی فکر کن .اگه بچه هم نداری فعلن اقدام نکن واس بارداری 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله هر چه خیره برات پیش بیاد. ولی نی نی سایت جای خوبی نیست واس گفتن زندگیت  ی وقت راهنمای ...

كار از اين كارا گذشته 

درست بشو فك كنم نيست يعني من ديگه نبايد بمونم ميدونم دور از جون همه دو روز ديگه بيفتم رو ويلچر اين مرد ممكنهزواسم كاري نكنه و هيچ

خيلي وقته به طلاق رسيدم و كوتاه اومدم اين دفعه ديگه ميرم

كار از اين كارا گذشته  درست بشو فك كنم نيست يعني من ديگه نبايد بمونم ميدونم دور از جون همه دو ...

خوب دقیق تصمیم بگیر .فکر کن فرصت بده ب خودت 

دختر همسایه ما دو سال خیلی اذیت شد 

ولی خوب پا کرد تو ی کفش جدایی میخام .جدا شد 

بعد ۵ ماه پسره رفت یکس لز فامیلاشون گرفت .

حالا😐😐دختر همسایه ما پشیمونه میگع کاش هر روز کتک میخوردم ولی جدا نمیشدم .معلوم نیس فاز اینجور زنا چیه 😕😕

واس همین میگم .بهتره چند ماه از هم دور باشین .

شما خونه پدرت اونم خونه پدرش .اصلن ببین واس بودن شما تلاشی میکنه 

خوب دقیق تصمیم بگیر .فکر کن فرصت بده ب خودت  دختر همسایه ما دو سال خیلی اذیت شد  ولی خوب ...

كار از اين كارا گذشته من خونه بابامم تا حالا برگشتم ولي ديگه يك ثانيه موندن پيش چنين مردي اشتباهه

كار از اين كارا گذشته من خونه بابامم تا حالا برگشتم ولي ديگه يك ثانيه موندن پيش چنين مردي اشتبا ...

عزیزم .انشالله هر چ خیره برات پیش بیاد

2706