2737
2739
عنوان

حالم از زن بودنم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دور از جون محلتون رو عوض کن دیگه نرو اونجور جاها من میرم بیرون هیچکی هیچی بهم نمیگه کلی هم ارایش ...

احتمالا بالا شهر میشینین ما خودمون ک ته شهر میشینیم اینجا باز خوبه خونه مامانمه قراره بیایم همینجا ک گفتم انقدر کرایه ها بالاست همینجام بزور بتونیم خودمونو بکشیم بالا

من خوشحال ترینم😍😍😍
دقیقا😂👍

😁😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740
شاید بعضیاام شلخته دوس دارن😐😂

فکر کنم 

چون چند سال پیشا رفته بودم ارایشگاه یه خانومی داشت تعریف میکرد هر روز که به خودم میرسم میرم هیچ کس بهم گیر نمیده (از اونا بود که اینکاره بود خوشش می اومد از این ماجراها)

گفت یه روز که موهام چرب و چیلی بود و تیپ داغون داشتم یه اپتیما افتاده بود دنبالم 

جالبه فانتزیش بود اون موقع اپیتما بیفته دنبالش از شانسش روزی بود که چرک و چیل بود

یه بار بابام کلید مغازه رو جا گذاشته بود زنگ زد ببرم براش سر خیابون منم حوصله نداشتم سرظهر یه ساعت لباس بپوشم اماده شم چادر گل گلی مامانمو انداختم سرم رومم سفت گرفتم رفتم انقدر که ماشین و چرنده و خزنده برام بوق زدن ونگه داشتن اگه توی بارون کنار خیابون بودم انقدر مورد توجه نبودم😂😂بعد میگن بپرین تو گونی تا مردا تحریک نشن کاریتون نداشته باشن😂

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

من نمیدونم جو مشهد چجوریه ولی وقتی کسی دنبال یه "مادر" راه بیفته قطعا حرمت مادر خودشم نگه نمیداره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
اه خاک بر سر همچین مردایی من نمیدونم این تیکه انداختنه چه دردی ازشون دوا میکنه هیزای عن

اره انگار حس قدرت میکنن...مملکت ما فقط به پوشش زنا گیر میده ولی اینا ازاد برای خودشون مچرخن

من خوشحال ترینم😍😍😍