2737
2734
عنوان

حالم از زن بودنم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 56 پست
پرؤشم جالبه حتا!

اره دوس دارم 😍😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا به پوششت ربط نداره  یارو چادر هم میپوشه بهش میگن هرچی دختر عشقیه زیر چادر مشکیه یا زیر چا ...

اره والا جالبه ها چادر پوشیدنی بیشتر تیکه میندازن من ی بار با خالم رفتیم خرید چادر پوشیدم فک کنم ی ده تا پسر متلک انداختن 😑😑

2728
اره والا جالبه ها چادر پوشیدنی بیشتر تیکه میندازن من ی بار با خالم رفتیم خرید چادر پوشیدم فک کنم ی د ...

من قدیما چادر میپوشیدم خیلی بیشتر مزاحمت واسم ایجاد میشد و حتی تعرض !.تا وقتی این فرهنگ بین مردها جا نیفته چادر پوشیدنم مانع مزاحمت هاشون نمیشه 

فکر کنم  چون چند سال پیشا رفته بودم ارایشگاه یه خانومی داشت تعریف میکرد هر روز که به خودم میرس ...

آره بعضی مردای کثیف و مریض دوس دارن فک کنم

جاری خواهرشوهرم به خواهرشوهرم گفته شوهرم میگه موهای بدنتو نزن با پشم دوس دارم😐😐😐😐😐🤢🤢🤢

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
اونا ادمای کثیفی بودن اونوقت تو حالت از خودت بهم خورد؟چرا خودتو مقصر میدونی حتی اگه لباس خوبی هم تنت ...

اره اینا به همجنسای خودشون رحم نمیکنن ولی تا چند روز ذهنم درگیرش میشه زیاد تو جامعه نبودم کم ازین چیزا دیدم تنها بیرون نمیرم هر وقت میرم بلا استثنا متلک میشنوم تنم میلرزه..کلا ادم ترسوییم

من خوشحال ترینم😍😍😍
خب چادر گل گلی آخه؟!...  

نمیدونستم انقدر خاطرخاه داره یاد فیلم فارسیا افتادم😂😂😂 حالا گل گلی روشنم نه مشکلی بود با کلای ریز زرد

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...