2733
2739
عنوان

هر دعایی رو اعتقاد دارید بگید برا حاجتتون بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 291 پست

استارتر جان هر دعایی دوست داشتی بخون واسه حال دل خواهرم.هر چی شد غصا نخوره.دومادمون شفا بگیره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
استارتر جان هر دعایی دوست داشتی بخون واسه حال دل خواهرم.هر چی شد غصا نخوره.دومادمون شفا بگیره

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشین

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نیت شفای یکی از نزدیکامون براش ایت الکرسی میخونی عزیزم😔

اره عزیزم حتما

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
2731
ممنون گلی ان شالله حاجت روا بشی مهربون

ممنونم

۷مرتبه دعای نادعلی عااااااالیه

میخونم برات عزیزم

2738

ایه الکرسی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
برای منم دعا کن دوست عزیز ممنونن

چشم عزیزم انشالله حاجت روا شین

عزیزم میشه برای پیدا کردن کار خوب برام صلوات بفرستی اسمم مبیناس

اره عزیزم چشم 

2706