2737
2734

سلام بچه ها من نذر کردم چهل روز براتون هر چیزی رو که خودتون قبول دارید و بهش اعتقاد دارید بخونم

مثلا بگین برا ازدواج یا بارداری زیارت عاشورا یا صلوات یا هر چیزی که خودتون میخواید

هر کسی رو هم میخواین تگ کنید حاجتش رو بگه 

التماس دعا 

فقط حاجتتون با اسم خودتون⁦♥️⁩

بچه ها حال دلم خیلی بده امروز همش داشتم خفه میشدم از بغض 😔کاش منم حاجتم رو بگیرم😔😔

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای ازدواج خوب خاهرم صلواتم شما لطف کنی ممنون میشم خدا حال دلتو خوب کنه 😍🍁

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2738

عزیزم من سحرم واسه زایمان راحتم واینکه بچم سالم و بینقص صالح خوش رو و زیبا وسفیدو تپل باشه هر دعایی که میتونی بخون 😍😚😚

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

هر دعایی دوست داری برام بخون فقط از این قسطا و مشکلات مالیم رها بشیم 

بخدا ما هم حق داریم خوشحال باشیم 😔منم براتون دعا میکنم حاجت روا بشی

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
انشاا.. حاجت روا شی، براتون دعا میکنم. شما هم برای من دعا کنید گیر یه موضوع کاری ام😢

چشم عزیزم 

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
دعای مشلول برای رسمی شدن قرارداد شوهرم 

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشین

2706