2737
2734
عنوان

شمالی ها جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 130 پست
اره عزیزم واقعت جامون تنگ مبشه... بخدا رشت و شهرای گیلان ظرفیت این همه ماشین تو جاده رو نداره بکسره ...

متاسفانه هر چقدرم بگی و حرص بخوری نمی تونی جلو ورودشون بگیری من ملک می خوام بخرم اونا میرن مسافرخونه هتل پارک ویلا اجاره ای اصلا ربطش به تاپیک سوال من چیه؟

تو یه تاپیک یه مطلب از اموالمون گفتم چشمم کردن هیچ کلی فحشم دادن مرفح بی درد لاکچری اقازاده دیگه من ...

خب کارشون خیلی زشت بوده 

با سرچ بیشتر تو سایت ها میتونین راحت پیدا کنین

یا دهکده های ساحلی ارش

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم واقعت جامون تنگ مبشه... بخدا رشت و شهرای گیلان ظرفیت این همه ماشین تو جاده رو نداره بکسره ...

خب عزیزم شماهم حق دارین چون بعضیا واقعأفرهنگ ندارن..ولی خب.. خوب وبدهمه جاهست..نمیشه ک گفت نیایدشمال یانیایدجنوب چون هرکی پولش برسه وبتونه وشرایطش مناسب باشه هرجاکه دلش خواست میره زندگی میکنه یاخونه میخره ک واسه تفریح یاکارش بره اونجا

خدایا شکرت..
2728
میدونم عزیزم طبیعت خداست ارث پدرما که نیست حالا از شانسمون تو یه جای خوش آب و هوا هستیم شما هم حق دا ...

ولی قبول کنیم شمالیا خیلی مهمون نواز و مهربوننن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
خیلی دلتونم بخواد عزیزم اگه امثال ماها نباشن ...شما آخه کجا کسب در آمد کنید...بعد من اصلا شمال و دوس ...

والا ما ها و بیشتر شمالیا درآمدمون از شما مسافرا نیست ما هم شغلای خودمونو داریم من پزشکم پدرم کشاورزه برادرم پروش دهنده گیاه های زینتیه کاری به مسافر هم نداریم نباشن راحت تریم 

خیلی کمن اونایی نه از مسافر سود میبرن

حلالم کنید و خدانگهدار   
خوبه کجا متری ده تومنه؟لاهیجان پیدا کردم متری۵۰ تومن قدیمی اه اه

تنکابن به نسبت بقیه خیلی مناسب تره هم جنگلی داره هم ساحلی

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
2738
چرا عزیزم چون من شمالیم و ساکن شمالم میگم ... چون شما خبر ندارین که غیر بومیا تو شهرامون چیکارا میکن ...

خب الان همسایه ما هم شمالیه تاحالا هم کسی بهشون نگفته چرا اومدی شهر ما

بعدم کسی که یه شهر دیگه خونه میگیره نمیخوان شهرشونو بجوان که ما هم شهر سرسبز و پر از جاهای تفریحی و تاریخی و فرهنگی داریم همیشه هم احترام مسافرا رو نگه داشتیم هرچند که خیلی جاها دیدیم ممکنه بهم بریزن اون منطقه رو

ولی فرهنگشو داریم که خودمونو مالک شهر های یه کشور ندونیم

خوبه کجا متری ده تومنه؟لاهیجان پیدا کردم متری۵۰ تومن قدیمی اه اه

خیلی گرونه بنظرم اگه اشنا دارین تو شمال به اون بسپرین چون معمولا اونا قیمتا بهتر دستشونه و اشنا دارن بهتره خودتون برین بگیرین خیلی گرون میشه پاتون.کلا نه شمال همه جای ایران همینجوره خود ما یه سال رفتیم یه شهر تو ایران کرایه ای که باید ۷ تومن میدادیم اقا ازمون داشت ۲۳ تومن میگرفت اما خب زرنگی کردیم از قبل پرسیده بودیم از یکی

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
ولی قبول کنیم شمالیا خیلی مهمون نواز و مهربوننن

لطف داری مهربون

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
والا ما ها و بیشتر شمالیا درآمدمون از شما مسافرا نیست ما هم شعلای خودمونو داریم من پزشکم پدرم کشاورز ...

شهر آدم مثل خونه برای آدم

خیلی زشته که یکی بیاد توش و بعد بگه  من اگر نیام خونت تو از کجا سود کنی؟

اینا امثال همون پسری ان که تو کلار دشت توهین کرد و تهش به ...

من شمالی نیستم

ولی به شدت ارادتمندشونم

ماچ

2706