2733
2734
عنوان

شمالی ها جواب بدن

1233 بازدید | 130 پست

سلام مایه پولی داریم می خوام یه خونه نه ویلا و...بخریم تو شمال کوچیک هم باشه یا روستا باشه یا از دریا دور باشه اشکال نداره ارزان می خوام باشه کدام شهر و کدام روستا مسکن ارزانترهست برای سکونت خودمون وقتی رفتیم شمال و حفظ ارزش پولمون می خوایم بخریم لاکچری نباشه معمولی باشه تو دیوارتک تک شهرای شمال نمی تونم برم الان نپرسید چقدر پول دارید جواب بدم بعدش کلی میان بحث می کنن,خودم بچه شمال نیستم قمم

الان همه جای شمال گرونه ما تو روستا هستیم متری 2 تا 2 و خورده ای زمین هست حالا خونش جدا

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چالوس و بابلسر.متل قو و رامسر خیلی گرون میشه.تنکابن قشنگه و سر سبزه

شما تنکابنی؟ 

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
بابا ول کنید شمالو... چقدر اخه میاین شمال زمین و خونه میخرید برید جنوب بخرید ... خفه کردین مردم شمال ...

شمالیا خودشون نباید بفروشن.هفت تیر که پشت سرشون نزاشتن همشهری.😳

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
شما تنکابنی؟ 

من شمال زندگی نمیکنم اما متولد تنکابن هستم و خونواده مادری و پدریم تنکابن هستن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
من شمال زندگی نمیکنم اما متولد تنکابن هستم و خونواده مادری و پدریم تنکابن هستن

خوشبختم عزیزم منم تنکابنی ام. برات دعا کردم😘

2706