2733
2734
عنوان

بیاید از خاطراتی که از دیدن سریال خاطرات خوناشام دارین تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 44 پست
چی یه جوری بود 

خیلی مثبت بود😕

و اینکه کلا خوشم نمیومد ازش احساس میکروم حق دیمین رو خورده

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ کدوم من کل فیلم رو به عشق آلایژا گذروندم.چقدر جنتلمن بود😂

وای آره اونم خوب بود😂😂😂ولی جدی دیمین ی چی دیگه بود 😎

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2742
وای آره اونم خوب بود😂😂😂ولی جدی دیمین ی چی دیگه بود 😎

نه خواهر اصرار نکن من فقط اون رو میخوام😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
استیفن؟!

اوهوم😕هم از کاترین هم اولاش الینا

2740

من گرگ و میش رو دیدیم خیلی وحشتناک بود برام  اون لحظی ک بدون بی هوشی شکمشو پاره کرد بچه رو اورد بیرون

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
نه خواهر اصرار نکن من فقط اون رو میخوام😂😂

نهههههههه داری اشتب میزنییییییییی 😂

دوست منم عاشقش بود و دقیقا صفت جنتلمن رو استفاده میکرد براش :))))))))

شاید دوستت منم🤨به هر حال یه فکری به حال من بکنین من یاد عشق گذشته ام افتاد حالا چکار کنم؟😂😂

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706