2733
2734
عنوان

چرا نمیفهمین خانواده و فرهنگه هرکس فرق میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 164 پست
اولا طرزه بیانم هیچ مشملی نداشت. دوما کسی که توانایی فهمه اینو پیدا کنه کاری به طرزه بیان نداره.&nbs ...

برو بشین سز مشقت گوگولی فک کنم تو اون سنی که صدات خش داره 

بیتی جوجیم  هر کی میخواد شپش بگیره بیاد منو بخارونه   

من اینجا یه‌بار یه‌کلام گفتم من خونه مجردی داشتم بعد بعضیا رفتن تو فاز و گفتن نه خداروشکرررر فرهنگ خانواده‌ما اجازه چنین کاری رو نمیده

حالا انگار خانواده دکتر سمیعی بودن😅

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا طرزه بیانم هیچ مشملی نداشت. دوما کسی که توانایی فهمه اینو پیدا کنه کاری به طرزه بیان نداره.&nbs ...

برو با مامان بابای خودت هرجور دوست داری حرف بزن.اینجا مکان عمومیه و قوانین خودشو داره

الحمدلله رب العالمین❤

و قرار نیست چون کسی تو خانواده ازاد تری بزرگ شده 

ب اونایی ک خانواده بسته دارن برچسب بزنه و ایراد بنی اسرائیل بگیر ه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2731
من احساس میکنم جادریا ما معمولیای بیچ ادرو که موهای ریخته زیر شالو مانتورو میبینن فک میکنن خرابیم😥

من تو تاپیکه قبل گفتم تنها زندگی میکنم دیگه کلا هیچی بیا ببین فقط

عزیزم با حساب کتابای استارتر  دوستت آزاده و این کارش اصلا بد نیس،شما بسته ای😉😉😉😅😅😅

عزیزم من نمیگم کارش بده اینو گفت منم تایید کردم حرفشو گفتم خب ارهه یکی مثل منه یکی هم مثل دوستم درست بخون لطفا شما که بدتری میپری میگی بسته والا من تایید کردم استارترو میگم هرکی فرقه فرهنگش من مامانم اجازه نمیده اگر دوست پسرداشته باشم بیارمش خونه دوست من مامانش پسرو رو دعوت میکنه خونه هرکس فرقه خب 

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
برو با مامان بابای خودت هرجور دوست داری حرف بزن.اینجا مکان عمومیه و قوانین خودشو داره

مطمعنم تو یکی قوانینو وضع نمیکنی

جدی خوددرگیری دارین؟

فحش دادم؟ حرفه زشت زدم؟ واقعا چتونه؟ 

2738
عزیزم با حساب کتابای استارتر  دوستت آزاده و این کارش اصلا بد نیس،شما بسته ای😉😉😉😅😅😅

ببخشید جوره دیگه ایم میشه حساب کرد؟ الان باید گفت اونکه نداره آزاده اونکه داره بستس؟ چه ربطی به استارتر داشت الان؟ 

وضع نه،ولی تا حد امکان تبعیت میکنم.

الان دقیقا حکمه این فاطیا سره میدونارو داری که سرووضعت مشکلیم نداشته باشه آخرش میان جلو یه شالتو بکش حلویی چیزی بهت میگن میرن

2706