2733
2734

خانواده داریم تا خانواده قرار نیس شما سنتی و بسته هستین کسیو دیدید آزاده بد باشه که یا داره کاره خلافی انجام میده. قبل از نظر دادن در مورده یکی ببینین اصن در مورده دنیا و طرز زندگیش و بزرگ شدنش چیزی میدونید بعد به خودتون اجازه قضاوت بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خودت گفتی دیگه چون نفهمن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ملایمتر میگفتی بهتر گوش میدادن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خو بنطرت با این طرز بیان کسی حرفتو خریدار هس؟ 

اولا طرزه بیانم هیچ مشملی نداشت. دوما کسی که توانایی فهمه اینو پیدا کنه کاری به طرزه بیان نداره. 

این تاپیک دقیقا شامله شماهم بود

مگه مامان بابای منی که به خودت اجازه دادی از طرزه حرف زدنم ایراد بگیری

اگه هرکسی میدونست که نباید کلشو بکنه تو رندگی بقیه الان ایرانم کشور بافرهنگی بود ...حالا هرچقدر تو تاپیک بزنی و جار بزنی گلم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706