2733
2739
عنوان

تاحالا نسبت به پدر مادرتون احساس تنفر داشتین؟:(

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 50 پست
باشه عزیزم حتما میخونم من دوست ندارم شوهر کنم تو این شرایط واقن  اونجورب باید حرص یه پسر دیگه ...

نه عزیزم .اون تاپیک نمیگه شوهر کن 

از این جهت گفتم بخون که مشکلاتم را دونه دونه حل کردم .بخش ازدواجش را نخون ...

الانم ۲۰ سالته .زوده به نظرم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیگه بدم میاد ازشون  😭 همش باهم دعوا دارن  منم عصبی شدم دیگه به منم گیر میدن مخصوصا ب ...

وای خیلی بده 

اون موقع ها منم تنها امیدم به کنکور بود ولی مجبور شدم تو شعر خودمون دانشگاه برم 

شما چرا؟

بی مسئولیتن

حالا من به درک ،انتظاری نیست

ولی دلم برای داداش ۴ سالم میسوزه

چون بنظرم نه مامانم آمادگی بچه دار شدن رو داشته و نه بابا آمادگی ازدواج کردن

مامانم هنوز خودش رو یک زن جوون بی مسئولیت میدونه

و بابام کاملا مثل مرد های مجرد رفتار میکنه

2731
ای بابا شما میتونی باهاشون قطع رابطه کنی حداقل 

هنوز کار رو به قطع ارتباط نرسوندن

بالاخره دلشون به دیدن نوه هاشون خوشه

اما خیلی کمتر شده رفت و امدم

تو مجردی هم وضع همین بود... کلا از همون بچگی دنبال فرار بودم از اون خونه

Nobody dies a virgin, life F*cks everybody!
عزیززززم 🥺♥️ بله داشتم تو دوران مجردی  دوست داشتی تاپیک چطور ازدواج کردم من را بخون .منم بدج ...

دختر گرنبها من همه تاپیکاتون رو میخونم  براتون آرزوی موفقیت دارم 

میشه مشکلم رو بگم بهتون راهنماییم کنین

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2740
وای خیلی بده  اون موقع ها منم تنها امیدم به کنکور بود ولی مجبور شدم تو شعر خودمون دانشگاه برم& ...

پس درکم میکنین 😔

راضی هستین از دانشگاه یا ن؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
من اگه جایی رو داشتم حتما فرار میکردم 😅:(

حالا من شوهرم بد نیس... یعنی حداقل خونه ی خودم بهتر از خونه ی پدریه

شما هم امیدوارم به وقتش همسر مناسب انتخاب کنی و این روزهای تلخ واست شیرین بشه

Nobody dies a virgin, life F*cks everybody!
دختر گرنبها من همه تاپیکاتون رو میخونم  براتون آرزوی موفقیت دارم  میشه مشکلم رو بگم بهتون ...

سلام عزیزم .خوشحالم مورد توجه تون بوده .خصوصیم خیلی شلوغه ‌.اگه با تاخیر جواب دادم ،حمل بر بی احترامی نکنین 🙈

در خدمتم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
سلام عزیزکم  تا به حال بله پیش اومده که همچین حسی داشته باشم ولی اون حس ها گذرا بودن و الان ...

عزیزم من بیست سالمه تو شهر خودمونم دانشگاه میرم حسمم از گذرا بودن گذشته واقن :(

سلام عزیزم .خوشحالم مورد توجه تون بوده .خصوصیم خیلی شلوغه ‌.اگه با تاخیر جواب دادم ،حمل بر بی احترام ...

خیلی ممنونم اینجا باهاتون مشورت میکنم  درخواستم میدم خوش حال میشم قبول کنین

من ۲۰ سالمه پر از هدفم برای زندگیم  خیلی دنبال کار و درس هستم 

من امسال کنکورم رو خراب کردم و نظام قدیم بودم  امسال خانوادم نمیزارن پشت بمونم  و میگن برو دانشگاه  

ولی من نمیتونم از هدفم ک پزشکیه دست بکشم  میخوام برم دانشگاه آزاد رشته میکربیولوژی و همزمان با اون برای کنکور هم بخونم  ولی مجبورم نظامم رو تغیر بدم  و نظام جدید امتحان بدم 

این ی کمی منم میترسونه چون شناختی ندارم از کتاباشون 

از طرفی شرایط خونمونم از نظر عاطفی خوب نیست پدرو مادرم دعوا دارن همش این رو من تاثیر میزاره  خیلی میترسم باز قبول نشم 

نمیدونم چیکار کنم  آیده منو میترسونه  

پدرمم خیلی بد اخلاقه  با منم بده چیکار کنم ؟

2706