2733
2734
عنوان

تاحالا نسبت به پدر مادرتون احساس تنفر داشتین؟:(

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزکم 

تا به حال بله

پیش اومده که همچین حسی داشته باشم

ولی اون حس ها گذرا بودن

و الان فکر میکنم که تنها کسانی هستن که منو در هر حالت و شرایطی دوست دارن و پشتیبان هستن

اما یادت باشه که ما بچه ها قرار نیست تا آخر عمر پیش پدر مادرمون زندگی کنیم 

مثلا خود من ان شاء الله سال بعد میرم دانشگاه و بعدش هم مسایل دیگه و هيچوقت به خونمون نخواهم برگشت 

برای زندگی کردن

😘😘😘😍😍😍

2728

خدا نکنه. شرایط شما رو نمیدونم ولی پدرو مادرم واقعا خیلی واسه بچه هاشون زحمت کشیدن همه جوره حامی بودن‌ گاهی تو سن کم آدم میگه مادر غر میزنه گیر میده. وقتی ازدواج میکنی بخصوص مادر میشی واقعا درکش میکنی 

اره منم همچین حسی رو نسبت به مادرم داشتم وقتی بچه بودم 

مادرم تو خونه همیشه حق رو به داداش بزرگترم و خواهر کوچکترم میداد 

منه بدبختم همیشه خودم به خودم دلداری میدادم 

یه سری داشتم با برادر و خواهرم دعوا میکردم ( اون دعوا تقصیر من نبود و من مقصر نبودم خداییش ) ولی مامانم اومد منو دعوا کرد که همش تقصیر توعه 

2740
واقن برای یه همچین تاپیکی که زدم بانمک نبود

من عزیزم قصد تمسخر نداشتم سوالی ک پرسیدی رو صادقانه جواب دادم.تاپیک زدی تا حالا نسبت به پدر مادرتون حس تنفر داشتین ؟منم گفتم آره با دلیلش.❤

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

عزیززززم 🥺♥️

بله داشتم تو دوران مجردی 

دوست داشتی تاپیک چطور ازدواج کردم من را بخون .منم بدجوری گیر کرده بودم .خدا رو شکر گذشت ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

اره

با اینکه ازدواج کردم بچه دارم... چند سال دیگه خودم قراره مادربزرگ بشم

هنوزم گیر میدن با کی میای با کی میری این چیه پوشیدی چرا لاک داری چرا موهات بیزونه رژه ت چرا پررنگه

خلاصه...

هرچی اونا بیشتر گیر میدن، من کمتر میرم اونجا

دوری و دوستی

Nobody dies a virgin, life F*cks everybody!
عزیززززم 🥺♥️ بله داشتم تو دوران مجردی  دوست داشتی تاپیک چطور ازدواج کردم من را بخون .منم بدج ...

باشه عزیزم حتما میخونم من دوست ندارم شوهر کنم تو این شرایط واقن 

اونجورب باید حرص یه پسر دیگه ام بخورم

منم دیگه بدم میاد ازشون  😭 همش باهم دعوا دارن  منم عصبی شدم دیگه به منم گیر میدن مخصوصا بابام 😭😭

خسته شدم منم  کنکورم قبول نشدم راحت بشم حالا بیا باز بشین پیش اینا دوباره بخون  

خیلی میترسم آرامش نداشته باشم و نتونم بخونم 😭😭

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2706