2703
2553

بچها مامان من خیلی بداخلاقه همیشه در حال داد زدن و دعوا کردن باهامه هروقتم عصبانی میشه کارای غیرعادی میکنه مثلا یه بار از حموم درآمده بودم موهامو شونه نکرده بودم قیچی انداخت تو موهام موهامو از ته زد

بابامم اصن منو نمیخواد هروقت مامانم باهام دعوا میکنه اونم بدون اینکه بدونه مقصر کیه میاد باهام دعوا میکنه 

من هیشکیو ندارم خواهرمم 14 سال ازم بزرگتره اونم وقتی من بچه بودم به بهانه کار از دستشون فرار کرد رفت یه شهر دور تو سال کلا یکی دو بار میبینیمش

من اوایل خیلی ناراحت میشدم ولی الان دیگه یکم واسم عادی شده فقط همیشه تو اتاقم میمونم که نبینمشون

شما تاحالا یه همچین حسی نسبت بهشون داشتین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من اره.. از مامانم..همین دیشب 

چون منو ب پای مادرشوهرم و خاهرشوهرم میده

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

من وقتی ۱۰ سالم بود و دختر همسایمون که ۵ سال از خودم بزرگتر بود و برام تعریف کرد که وقتی تو میخابی مامان بابات کارایه بد بد میکنن😒 ازشون بدم اومده بود😐🤭

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
2706