2733
2739
عنوان

سلام روانشنسایه تو سایت محصلایه نمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 53 پست
بنظر من تو تجربي شانس قبوليت بيشتر تا انساني ولي تجربي دبيرستانش سخت ديگه انساني هم عربيت خراب باش ...

مرسی از کمکتآن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
خواهر شما با پنج هزار تجربی روانشناسی میتونسته بیاره،بچه های تجربی چون همه دنبال پیراپزشکین خیلیاشون ...

ولی من با 20 هزار انسانی رفتم روانشناسی 

دولتی رشتم میتونستم برم 

ولی آزاد نزدیک تر بود رفتم آزاد 

چرا خودشو عذاب بده بشه 5 هزار تجربی ک بره روانشناسی! 

شرکت کننده های انسانی خیلی کمن و پذیرششون خیلی راحته 

در صورتی ک همه عشق اینن برن تجربی و رقابت خیلی سخته 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من با 20 هزار انسانی رفتم روانشناسی  دولتی رشتم میتونستم برم  ولی آزاد نزدیک تر بود ...

درسته مخاطبتون من نیستم ولی از کمکتون ممنون💜

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
درسته مخاطبتون من نیستم ولی از کمکتون ممنون💜

خواهش میکنم عزیزم 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2728
بستگی به علاقشونم داره،مثلا من درسای تجربی رو واقعا دوست داشتم،تو دبیرستان اذیت نشدم،ولی حق با شماست ...

دقیقا من خودمم دوسنداشتم شیمی، ریاضی، هندسه، زیست و.... 

در صورتی ک درس سخت انسانی فقط فقط عربیه.... 

عزیزم رون روانپزشکیه با روانشناسی متفاوته  اتفاقا روانشناسی ب انسانی بیشتر نزدیکه  چون ...

من فوق دارم دائم اناتومی انسان و امار و ریاضی دارو و بیماری بود

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
من فوق دارم دائم اناتومی انسان و امار و ریاضی دارو و بیماری بود

😳😳😳😳😳😳

ما دارم لیسانس میگیرم... 

میخوای چارت انتخاب واحد بفرستم؟ 

اصلا چیزی ب اسم آناتومی و ریاضی نداشتیم!!!!!!! 

😳😳😳😳😳😳 ما دارم لیسانس میگیرم...  میخوای چارت انتخاب واحد بفرستم؟  اصلا چیزی ب اسم ...

امار منظورمه گلم من وردی ۸۶ بودم معلومه که عوض شده ولی بزار فوق بگیری متوجه میشی چی میگم

2740
😳😳😳😳😳😳 ما دارم لیسانس میگیرم...  میخوای چارت انتخاب واحد بفرستم؟  اصلا چیزی ب اسم ...

کتاب اناتومی که نمیگم میگم تشریح بدن بیماریای روان و تاثیرش و داروش

امار منظورمه گلم من وردی ۸۶ بودم معلومه که عوض شده ولی بزار فوق بگیری متوجه میشی چی میگم

عزیزم تو چارت ما درسای فوقم هست

ب احتمال خیلی قوی عوض شده.... 

استارتر  رشته خوبیه ولی اصلا براش کار نیست

جدا؟

اخه من که تحقیق میکردم خیلی جاها میشد استخدام شد

تو مدارس به عنوان مشاور تو بهزیستیا مهده کودکا 

جدا از اون میشه مطب زد یا تو بیمارتان کار کرد

جدا؟ اخه من که تحقیق میکردم خیلی جاها میشد استخدام شد تو مدارس به عنوان مشاور تو بهزیستیا مهده کود ...

اینجاها فقط پارتی داره ولی در کل اصلا برای کار نرو تو این رشته پول تو هنره

جدا؟ اخه من که تحقیق میکردم خیلی جاها میشد استخدام شد تو مدارس به عنوان مشاور تو بهزیستیا مهده کود ...

فکر کردی به همین راحتیا مجوز مطب میدن؟