2737
2739
عنوان

سلام روانشنسایه تو سایت محصلایه نمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 53 پست
من فوق دارم دائم اناتومی انسان و امار و ریاضی دارو و بیماری بود

میشه راجب این پستتون بیشتر توضیح بدین؟چون من به رشته شما علاقه دارم میخوام اطلاعاتام زیاد شه راجبش

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
یسوال چه دانشگاهی؟؟شهریه ها خیلی رفته بالا؟

دانشگاه آزاد واحد کرج 

ثابت 400

واحدا بسته ب عمومی تخصصی از 70 شروع میشه تا 200

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه راجب این پستتون بیشتر توضیح بدین؟چون من به رشته شما علاقه دارم میخوام اطلاعاتام زیاد شه راجبش

من وردی ۸۶ بودم از اون دوستمون که الان دارن درس میخونن بپرس برات میگه 

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
دانشگاه آزاد واحد کرج  ثابت 400 واحدا بسته ب عمومی تخصصی از 70 شروع میشه تا 200

عزیزدلم موفق باشی خانم دکتر ولی ادامه بده

2731
فکر کردی به همین راحتیا مجوز مطب میدن؟

😟😟😟😟😟😟

الان شما که فوق داری تونستی کار پیدا کنی؟

میتونم درامدتونو بپرسم اگر به درامدزایی رسیده باشین؟

یه سوال دیگم دارم

شما چند سال تحصیل کردیم تا فوق تخصص گرفتید؟

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
عزیزدلم موفق باشی خانم دکتر ولی ادامه بده

مرسی مهربون 😍🙏

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
مرسی مهربون 😍🙏

میتونم درخواسته دوستی بدم راجب رشتتون مشورت بخوام؟

میتونم درخواسته دوستی بدم راجب رشتتون مشورت بخوام؟

بله حتمآ 

2740
😟😟😟😟😟😟 الان شما که فوق داری تونستی کار پیدا کنی؟ میتونم درامدتونو بپرسم اگر به درامدزایی رسی ...

دوسال برا فوق خیلی ام سخته ‌.نه من کار پیدا نکردم الانم ازدواج کردم شغلم چیز دیگه بود