2737
2739
عنوان

باهمسرانتون چطوری آشناشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همش فک میکنم ننش یا اقوام منو میبینن و به پسره میگن و پسره میاد منو می بینه و عاشقم میشه و میاد خواستگاری و من عاشقش میشم و شرط می زارم و آزمایش میدیم و بله میدم و عقد میکنیم و عروسی میکنیم و بچه دار میشیم و...😐

من یک دخترِمحجبه-چادری-خدایی-اهل نمازهستم که به هیجعنوانمذهب روقبول ندارم واصلامذهبی نیستم  
سنتی ازدواج کردیم و من بخاطر اینکه از نظر ظاهری ازم پایین تر بود قبولش کردم اما الان بعد دو ماه عقد ...

چه عالی انشالله خوشبخت باشی عزیزدلم😍😍😍

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2728

نامزدیم

همسایه بودیم

6 سال پیش برف باریده بود در اومده بودم بیرون با برفا بازی میکردم.مثل اینکه اقایی قبلش داشته درس میخونده و در اومده هوا خوری که چشمش به من افتاده 

3 سال تمام از اون اصرار و از من انکااار که موند سه سال پیش دلم رضا داد....

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2738
جالبه، چطور گروهی بود؟ جریان باحالیه.اگرخواستید تعریف کنید

یه گروهی بود پر دختر و پسر 

این بین مردا همش طرف زنها بود.وهمش میگف زنها لطیفن .زنها افریده خدا.زنها فرشته هستن.همش از زن و دختر تعریف میکرد و خیلی با ادب رفتار میکرد .خیلی دوست داشتم باهاش اشنا شم ک یهو اومد تو خصوصی بهم پیام داد.با بقیه پسرام اشناشدم ولی اونا زن داشتن ردشون کردم.ای مجرد بود بعد دیگه باعث شد اشنا شیم بریم بیرون و وابسته و عاشق و از رفتارش خوشم اومد واخلاقش و  ....ازدواج

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
نه والا. داداش دوستم بود. دوستم گفت داریم میریم خواستگاری دعا کن که بشه. منم گفتم ایشالا که میشه. فر ...

خخخخخخخخ واااااای خیلی بامزه بود😂😂😂😂😂جسارتت خیلی خوب بوده.شوخیشم جسارت میخواد والا😂

من همش فک میکنم ننش یا اقوام منو میبینن و به پسره میگن و پسره میاد منو می بینه و عاشقم میشه و میاد خ ...

ای خواهر ،اینا همش فانتزیای ذهنمونه😂گیر نمیاد خخخخخ.شوخی میکنما، امیدوارم قسمتت بشه

خخخخخخخ عجب جریانی.بعدش چطور شد اومد خواستگاریت؟

خب میومد بیمارستان بهم سر میزد هرچی باشه تقصیر اون بود. شمارمم ازمن گرفت که بعدا مثلا احوالم بپرسه منم مقاومت نکردم شماره رو دادم و دیگ دیگ دیگ 😂😂😂😂

نامزدیم همسایه بودیم 6 سال پیش برف باریده بود در اومده بودم بیرون با برفا بازی میکردم.مثل اینکه اق ...

چه جریان رمانتیکی😍😍😍😍دلم خواس 😂خوشبخت باشید عزیزم

2706