2752
2734

من یه بار خونه مادرشوهرم رفتیم همه کارارو کردم ظرف چایی قبل شام شستم با اینکه همه بودن تازه دیر هم رفته بودیم ینی همه چاییشونو خوردن جمع کردن گذاشتن تو سینک ،شام گذاشتن و برداشتن هم کمک کردم و بعد شام خواهرشوهرم میگفت نباید میوه ببریم بزار دیرتر ببریم که بیشتر دور هم باشیم دیگه مردا صداشون دراومد بعد باز من بردم گذاشتم جمع کردم شستم یه جاریمم اومد ابکشی ،اخر شب باز شوهرم میگفت چرا امشب همش اونجا نشسته بودین قشنگ نشستم براش توضیح دادم گفتم به جای دستت درد نکنست یه دیگه میگه میوه نبریم غرش من باید بشنوم ؟ به خدا دست نمک نداره دیگه ،تو هم از همین العان رو نده کمک کن ولی تو پذیرایی ،اونقدرم یواش یواش بکن که کاری دیگه رو برسن شوهرتم گفت بگو دیگه ربات نیاوردی که کلفتم بود خسته میشد خیلی غر زد جوابش بده 

وای دقیقا.کارهای توآشپزخونه رو تند تندمیکنم ک زودبیام‌بشینم و همسرمم نمیبینه.ازین ببعد همین کاری ک گ ...

دلم برات سوخت،منم دو سال مشکل شمارو داشتم کامل درک میکنم ولی الان یک ساله بهشون رو نمیدم واقعا خیلی بهتر شده.

من نزدیک مادرشوهرم بودم هرروز خدا خونم بود صبح ساعتای 8میومد بیدارم میکردم بعد ظهرم میومد نمیذاشت اصلا بخوابم منم طفلی سنم کم بود همش19سالم بود چیزی نمیگفتم زنگ میزد میگفت بیا خونم پشتمو پماد بزن بدنم درد میکنه یبار با شوخی گفتم چرا به بابا نمیگید گفت بابا میگ بو میده پماد.. هرکاری میشد زنگ میزد میگفت بیا خونم جارو کن سبزی خریدم بیا تمیز کن بیا سبزیام خرد کن بیا بخاری باهم جابه جا کنیم و....

واقعا گریم گرفته بود نمیدونستم چکار کنم از طرفی هم نمیخواستم به پدر مادر بگم که ناراحت بشن به همسرم گفتم گفت خب وقتی زنگ زد بگو نمیام ولی خوب اگ میگفتم نمیام مادرشوهرم همه جارو پر میکرد که عروسم فلانه... دیدم خیلی اذیت میشم واقعا سال اولای ازدواجمون هیچ خوشی نداشتم هرجا میرفتیم سریع مارو میدید میگفت کجا ؟ یا اگ میومد خونه نبودم زنگ میزد کجای؟

واقعا من مدیون دوستای نی نی سایتی هستم همون موقع ها بود با نی نی سایت اشنا شدم مشکلمو به دوستان گفتم و راهنماییم کردن.. که اگ زنگ خونت زد درو باز نکن، اگ گفت بیا کمکم دو بار بگو نیستم یا جاییم بیخیالت میشه واقعا بی محلی کردن جواب میده هروقت میومد خونم میرفتم ظرفامو میشستم یعنی از عمد ظرفارو نگه میداشتم وقتی میاد بشورم که زیاد باهاش حرف نزنم دیگ واقعا خیلی بهتر شد الانم که اومدیم دور واقعا راحت شدم خداروشکر شوهرم پشتم بود

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم برات سوخت،منم دو سال مشکل شمارو داشتم کامل درک میکنم ولی الان یک ساله بهشون رو نمیدم واقعا خیلی ...

خداروشکرشوهرت پشت شماس.ماهم تازه یساله عروسی کردیم تواین یسال همه دعواهاسر پایین رفتنو کارکردنو مامانشه بخاطرخودمون دعوانداشتیم

من یه بار خونه مادرشوهرم رفتیم همه کارارو کردم ظرف چایی قبل شام شستم با اینکه همه بودن تازه دیر هم ر ...

وای دقیقا من همیشه ب شوهرم‌میگم دستم بشکنه ک نمک نداره.شایدبقیه ببینن کارکردنمو ولی تویکی نمیبینی

2731

من در برابر افراد پر رو اینجوری ام 

اگه بگه که چرا اینقدر دراز میکشی : میگم آره سبک زندگیم دراز کشیدنه .شما به بزرگی خودتون ببخشید .یه لبخندم میزنم آخرش 😂

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
پخ کن تو صورتش یبار تا سکته کنه دیگه یهو نیاد تو

چقد خندیدم 😂😂😂😂

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

واای دقیقا مث من منم تو خونه خودم بخدا نمیتونم راحت باشم دراز که میکشم صداشو میشنوم زود پا میشم الکی یکاری میکنم همش میگه دخترای مردم استراحت میکنن پسرای من همش زحمت میکشن یا میاد میگه چقد دراز میکشی من از صبح داشتم تمیز کاری میکردم

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...