2737
2739
دوق نداره خیلی فوصوله من یه دختر دوساله ونیمه دارم میگه تا اینو از جیش گرفتی باید حامله شی شما ک نمی ...

والا من اینو میزارم ب پای دوست داشتن نوه

مشکلی نیس سخت نگیر

بگو مامان جون بچه دوس داری خودت بزا دیگ

والا کمکم ک نمیدی فقط دستورشو صادر میکنی

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
دوق نداره خیلی فوصوله من یه دختر دوساله ونیمه دارم میگه تا اینو از جیش گرفتی باید حامله شی شما ک نمی ...

وای مث مادرشو من میگه هلنارو بده به من تو یکی دیگه بیار من خیلی دوسش دارم حرفای کسخلی میزنه اونم میگه یه دوساله شد باید یکی دیگه بیاری ها زنیکه اینقد حرصمو در میاره

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من اینو میزارم ب پای دوست داشتن نوه مشکلی نیس سخت نگیر بگو مامان جون بچه دوس داری خودت بزا دی ...

ااافرین این خیلی خوبه 😍😍😍

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
وای مث مادرشو من میگه هلنارو بده به من تو یکی دیگه بیار من خیلی دوسش دارم حرفای کسخلی میزنه اونم میگ ...

بگو مادرجوون میخوا ۱۰تا بیارم با خودم و شوهرم ی تیم فوتبال درست کنم ی دونه کمه شمام باش داور

2728
🤔🤔

چیه😐

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤
خانومای ک حاضرجوابید بگید من ب مادرشوهر فوضولمو پروم چی بگم کتامنومیبینه میگه خواب دیدم حامله ای راس ...

سوالش فقط از رو فضولی هست. دروغ میگه خواب دیده. تو هم بگو خدا نکنه باردار باشم. ما الان اصلا موقعیت برا بچه دار شدن نداریم.

خوشبحالت.من یروز پایین نرم میگن نیومدی سربزنی ببینی مردم یازنده.هرجاهم بخوام برم بایدقبلش بگم چون ب ...

من از همون اولش هرجا میرفتم بهشون نمیگفتم آخه چه لزومی داره

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2740