2733
2734
کارهای توی چشم رو انجام بده و اروم انجام بده سریع نباش ک همه ی کارها گردن تو بیوفته وسطش هی حرف بزن ...

وای دقیقا.کارهای توآشپزخونه رو تند تندمیکنم ک زودبیام‌بشینم و همسرمم نمیبینه.ازین ببعد همین کاری ک گفتیو میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقا.کارهای توآشپزخونه رو تند تندمیکنم ک زودبیام‌بشینم و همسرمم نمیبینه.ازین ببعد همین کاری ک گ ...

اره بابا دوساعت بمون اشپزخونه باگاز ور برو اگه هم چیزی گفتن بگو خیلی کثیفه تمیزنمیشه

وای دقیقا.کارهای توآشپزخونه رو تند تندمیکنم ک زودبیام‌بشینم و همسرمم نمیبینه.ازین ببعد همین کاری ک گ ...

اقایون اصلا کارهای توی اشپزخونه رو نمیبینن 

کارهای سختم اونجاست

اما کارای توی چشم مثلا چای اوردن سفره و میز چیدن و جمع کردن میوه و اوردن همه اینا خیلی تو چشمه ...

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2731
خوشبحالت.من یروز پایین نرم میگن نیومدی سربزنی ببینی مردم یازنده.هرجاهم بخوام برم بایدقبلش بگم چون ب ...

یه بار که بهشون رو بدی دیگه تا اخر عمرت باید بکشی ازشون به شوهدت بگو دیگه چکار کنم اگه قرار هر روز بیای یه چیزی بگی من اینجا نمیمونم بریم مستاجری بهتر از اینجا 

وای چقدر خندیدم.خوشبحالتون حاضرجوابین.من بعدامیفهمم کاش اینو گفته بودم

همیشه بخندی گلم خخخ من بابام زیاد گیر به خابیدنمون میده میگم بابا چکار کنیم خخخ دیگه بیخیال شده 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
خودشم میدونه دخالت میکنن.میگه ازینجابریم راحت میشیم

خوبه پس ان شالله ک زوتر برین

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
انشالا.مرسی ازهمتون عشقا