2733
2734
خوشبحالت.من یروز پایین نرم میگن نیومدی سربزنی ببینی مردم یازنده.هرجاهم بخوام برم بایدقبلش بگم چون ب ...

خیلی پرروش کردی به همسرت بگو من با تو ازدواج کردم فقط به تو میگم‌کجا میرم و درو هم قفل کن بگو یهو لختم در نمیزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشبحالت.من یروز پایین نرم میگن نیومدی سربزنی ببینی مردم یازنده.هرجاهم بخوام برم بایدقبلش بگم چون ب ...

من خیلی کم میرم از اول بدعادتشون کردی . بهتره جلوش و بگیری با ااحترام البته.

نمیدونم به شوهرم چیزی میگن یا نه ولی تا حالا همسرم چیزی نگفته بهم اگه بگه هم گوش نمیدم به حرفش چرا باید اونا رفت و امدای من و چک کنن

اگه پیشت بودم واقعا از حرص میزدمت دختر  

چرا از اول طوری رفتار نکردی ک الان زندگیتون هیچ حصار و محدوده ایی نداره؟؟

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2731
کنارش بگوز بی تفاوت رد شو

خنده داره

ولی اگه شروع کرد ب غر زدن اصلا محلش نده شده برو جلو تلویزون بگو با احترامم بگو مگه من تو خونه خودم حق ندارم راحت باشم

چند بار بهم گفتید احترامتونو داشتم 

لطفا خودتونم احترام خودتونو داشته باشید

نترس

دعوام شد

دیگه نمیاد

کم محلم کردن محل نده

شوهرمم پرمیکنه.اومدنی میگه امروز فقط خوابیدیا هیچکارنمیکنی

بگو مگه گناه کردم شدم زنت ک همش بازخواستم میکنی

خب خونه دارم

بیا ببین هیچکاری نکردم

من جواب تو رو بدم

جواب هر روزه مادرتو

رک بگو

راس میگی عزیزم ایندفعه میخوام همونجور بمونم تااز روبره

خیلی صبوری خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی

منم قراره برم اونجا توحیاطشون  زندگی کنیم ولی مادرشوهرم حتی تواتاقی ک من تنها خابیدم نمیاد 

بخدا همش تقصیر شوهرمه.میگه هرروز بروپایین یارفتی خونه مامانت قبلش ب مامانم بگو

ب همسرت با لحن صمیمی بگو همین ک شما میدونین من کجا میرم کافیه منو شما باهم ازدواج کردیم

بعدهم خودت رفت وامدتو کم کن بهونه بیار و خودتو مشغول کن واقعا هم برای خودت برنامه بریز سرخودتو شلوغ کن و بگو من ب کارام نمیرسم 

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
بخدا همش تقصیر شوهرمه.میگه هرروز بروپایین یارفتی خونه مامانت قبلش ب مامانم بگو

بگو اون موقع ک بله میخواستی من ب تو جواب مثبت دادم درسته احترام مادرت واجب

ولی من که نباید به همه جواب پس بدم

یا هر روز بازخواست بشم

همسر من تو هستی ن اون

2706