2733
2734
شوهرمم پرمیکنه.اومدنی میگه امروز فقط خوابیدیا هیچکارنمیکنی

بگو کاری سراغ داری برام؟دراز نکشم موها تو رو ببافم🙄🙄🙄از طرف من به شوهرت بگو خاله زنک نباش  گلللل

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

بگو پس اجنه اومدن غذا پختن از ما بهترون هم ظرفاش رو شستن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم طبقه بالا مادرشوهرم البته راهمون کلا جداس اون اوایل انتظار داشت من هرجا میرم بهش بگم😐😐😐😐 منم ی بار گقتم من بچه نیستم  اختیارم دست شما باشه و هرجا رفتم بهتون خبر بدم خیلی با احترام. دگ چیزی نگفتن😐

2728

بگو چیکار کنم خونه رو تمیز کردم غذاتم اماده ،بهونه های الکی چیه میگیری کار میکنی نمیکنی صدات در میاد نمیاد این حرفها چیه 

خخخخ آره دقیقا یهومیاد بالا منم ب سرعت نور خودمو ازبغل شوهرم پرت میکنم توآشپزخونه

برعکس توی همون پوزیشن بمونین و بهشون بفهمونین حریم شخصیتونه!

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2740
منم طبقه بالا مادرشوهرم البته راهمون کلا جداس اون اوایل انتظار داشت من هرجا میرم بهش بگم😐😐😐😐 منم ...

خوشبحالت.من یروز پایین نرم میگن نیومدی سربزنی ببینی مردم یازنده.هرجاهم بخوام برم بایدقبلش بگم چون ب شوهرم میگه زنت منوآدم حساب نمیکنه

وای چقد صبرتون زیاده خدایی

من باشم یهو دیوونه میشم

جمع میکنم میرم خونه بابام میگم یا مستقل میشی یا دیگه نه‌من نه تو

ودرصورت عدم استقلال شوهر واقعا طلاق میگیرم

مگه ادم‌چنددفعه زندگی میکنه

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
خخخخ آره دقیقا یهومیاد بالا منم ب سرعت نور خودمو ازبغل شوهرم پرت میکنم توآشپزخونه

چرا باید شما نگران این باشید که شمارو تو بغل شوهرت ببینه؟ اگه چیز بدیه چرا شوهرت نمیپره فرار کنه؟ خودتون به دیگران یاد دادید که نسبت بهتون حق به جانب باشن عزیزم، وقتی در چنین مواقعی میاد بزار ببینه تا بدونه نباید تو خلوت شما اینطور سرزده وارد شه، و شوهرتونم اونوقت خودش گوشزد میکنه به مادرش

2706