2733
2734
شاید کامش اومده پایین  پیش این خانم های سنتی به برید  متوجه میشن  کجایی هستی ...

بلوچ

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر چند روز غذا نخوردن بچه داری دیوونه میشی😕انقد سخت نگیر.تاحالا خودت پیش نیومده چند روز میلت نکشه غذا بخوری...این یع چیز عادی هستش و حرص  خوردن نداره.من خودم29سالمه اندازه یه بچه غذا میخورم.بعضی وقتا کل یک ماه رو اندازه یک هفته نمیخورم.بعضی وقتام معمولی میخورم.اینکه مشکلی نیست.مهم اینکه تنش سالم باشه.سعی کن دوساعت قبل غذا اجازه ندی هله هوله بخوره

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉