2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وزنش ک عالیه عزیزم...دختر من 5 سالشه 16وکیلونیمه

این خوب بود عالی غذا می خورد سه روزه اعصاب مو خورد کرده هر چی درست میکنم میگه نمیتونم بخورم دلم میخواد بمیرم خستم کرده به قران

بیست و پنج 

مث داداش من باورت میشه همه موندن چطور زندست سر دو سه روز ی میوه میخوره😟

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
مث داداش من باورت میشه همه موندن چطور زندست سر دو سه روز ی میوه میخوره😟

این خوب بود اندازه من غذا میخورد سه روزه اینجور شده قبلا اشتهای خوبی داشت 

این خوب بود اندازه من غذا میخورد سه روزه اینجور شده قبلا اشتهای خوبی داشت 

نه داداش من از موقعی از شیر گرفتنش تا الان خیلی بد خوراک شده خیلی مجبورش کنیم برنج خالی بدون گوشت و خورش میخوره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
این خوب بود عالی غذا می خورد سه روزه اعصاب مو خورد کرده هر چی درست میکنم میگه نمیتونم بخورم دلم میخو ...

دختر من از روزی ک دنیا اومده همینه😅بیخیال بزرگ میشه مث برق و باد..این وسط تو پوستت داغون میشه با حرص و جوش بیخود

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
چند وقت این طوری شده ؟

از وقتی از شیر گرفتنش تا الان

2706