2733
2734
عنوان

پوشک مولفیکس شده ۱۰۰ تومن

362 بازدید | 46 پست

واقعا باید چیکار کنیم خیلی تحت فشاریم بیچاره بچه ها تو این اوضاع پدرو مادرا دیگ اعصاب ندارن 😔😔😔😔

میشه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندتا داره تو بستش

؟

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2728

حالا فکر کن تو این اوضاع پسرمن اسهالم هست هر دوساعت دارم‌جا عوض میکنم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
حالا فکر کن تو این اوضاع پسرمن اسهالم هست هر دوساعت دارم‌جا عوض میکنم 

نمیشه کهنه کنی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
نمیشه کهنه کنی؟ 

کهنه کردم از پاش درمیاد خیلی ورجه وورجه میکنه نم میده 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

آی دست رودلم نزار که خونه. هرروز یه خبر تکان دهنده میشنوم شاخ درمیارم.

امروز رفتم دفترچه بیمه سلامت که قبلا رایگان بود رو تممدید کنم میکه پولی شده ماهی ۱۸۰هزار بدین  ۱۸۰بده بودم که تحت بیمه ای میرفتم که حداقل بازننشستگی بگیرم

بد بخت اون که سه چهار قلو داره 

یه بچه که خوبه حالا داری پوشک میکنی نداری کهنه ولی اون که چند قلو داره وقت برا کهنه شستن نداره 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بد بخت اون که سه چهار قلو داره  یه بچه که خوبه حالا داری پوشک میکنی نداری کهنه ولی اون که چند ...

اتفاقا منم دارم به همین فکر می کنم 

راستی کهنه شور کارکردش چیه تو سیسیمونی میدن ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706