2737
2734
عنوان

پوشک مولفیکس شده ۱۰۰ تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 46 پست

اره ببم من میخریدم ببم ۵ بسته ای ۵۸ از فروشگاه با تخفیف این هفته شده ۷۵ با تخفیف.

۳۲ تا توش داره که ۷ روز میشه.

یعنی اول شهریور ۴۸ میخریدم ۱۵ شهریور ۵۸ خریدم پریشب ۷۵ تومن دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 13 سال پیش مای بی‌بی میخریدم بسته ای 2300 وقتی که خیلی گرون شد 3500 شد بعدش خواهر شوهر بی‌شعور به شوهرم میگفت چرا میخری چقدر سر این موضوعی من کتک خوردم  خدا ازش نگذرد

من 13 سال پیش مای بی‌بی میخریدم بسته ای 2300 وقتی که خیلی گرون شد 3500 شد بعدش خواهر شوهر بی‌شعور به ...

وای عزیزم چقدر ناراحت شدم به اون چه واقعا. حتما خودش بچه هاشو کهنه میکرده

2728
نی نی ت دختره یا پسر؟ چن وقتشه؟  من هنوز نخریدم پوشک نمیدونم چه مارکی بگیرم

نه پسره ۱۸ماهشه از اول ببم بستم الانم دارم کم کم از جیش میگیرمش

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من 13 سال پیش مای بی‌بی میخریدم بسته ای 2300 وقتی که خیلی گرون شد 3500 شد بعدش خواهر شوهر بی‌شعور به ...

🙄🙄🙄🙄🙄چه بیشعور واقعا

2740
پس خوبه  من موندم چی بگیرم  ببم ارزانتره؟ پس نمیده؟

نسبت ب بقیه قیمتش خوبه دو سه ماه پیش ۳۹تومن بود یکهو گرون شد و ۵۶ تومن شد نه نم پس نمیده اصلا مگر اینکه دیگه خیلی دیر عوضش کنی

آخه یکی نیست به خواهر شوهر بیشعورت بگه به توچه عوضی. اه ه ه  اصلا اعصابم خورد شد

پوشک سایز ۶ ارزون و مناسب چه مارکی خوبه ؟

۶ پیدا نمیکنم فقط شورتی ۶ داره

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞