2737
2739
عنوان

پول توجیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 193 پست

عزیزم دلت خوشه ها ما که اصلا نمیگریم چی بگیم دیگه 

من خودم میخوام برم کار کنم ی کار اینترنتی هست اسمش تایپه تبدیل پی دی اف به ورد 

حتی نمیدونم وقت گیر هم هست یا ن فقط بخاطر پولش... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ کاری کنم؟درحیطه رشته خودم ینی؟؟

نه من المانى درس ميدادم تو كانون زبان ايران

ببين اگه زبانت خوبه برو تدريس كن ، تازه كلى هم حال ميده به ادماى بزرگتر از خودت ميرى ياد ميدى 😁 هم كلاس خوش ميگذره هم يه درامدى دارى هم اعتماد به نفست ميره بالا

2731
خب ميگم اگه مرفهن بيشتر از ٣٥٠ تومن بدن واقعاً اخه ٣٥٠ تومن كم نيست ، ادم يه كافه ميره ميشه ٥٠ تومن ...

خب دیگه ولی از لحاظ مالی تامینه تامینه نباید فقط از پول تو جیبی استفاده کرد باید همش رو پس انداز کرد بعد مادر اند فادر تامینت میکنن یا مثلا برو تو بورس سرمایه گزاری کن 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2740
خب ميگم اگه مرفهن بيشتر از ٣٥٠ تومن بدن واقعاً اخه ٣٥٠ تومن كم نيست ، ادم يه كافه ميره ميشه ٥٠ تومن ...

خرید لوازم بهداشتیم با خودشونه الان بخاطر وضعیت خوراکی بخوامم با خودشونه چون خودشون میرن برام میخرن خرج رفت و آمد هم ندارم ماشین دارم خیر سرم خرجای ماشینمم با خودشونه میمونه لباس و کرم و گاهی اگ بیرونی برم ک نمیرم فعلا

دوس ندارم اینجوری یاد بچگیام میفتم

مگه الان بزرگ شدی 😏

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
خب دیگه ولی از لحاظ مالی تامینه تامینه نباید فقط از پول تو جیبی استفاده کرد باید همش رو پس انداز کرد ...

اهان منظورت اينه كه همه چيو اونا بگيرن اينو سيو كنى

اينم ميشه ولى خب نميدونم من ماهى دو تومن ميدادن بهم و ديگه هر چى ميخواستم با خودم بود

به نظرم اينجورى ادم ياد ميگيره پولشو مديريت هم بكنه بد نيست واقعاً و خرج ادم انقد ميشه در ماه

البته من سيو ميكردم و ميرفتم سفر 😁

یکم از هزینه هایی که میکنی بگو

جدیدا همش با ترسه ک پولم تموم نشه قبلا هر روز خرید بودم

الان واقعا هزینه های ضروری :)

ته تهش مانتویی لباسی لازمم شه

کرمم تموم شه 

عطرم تموم شه

اونم نه چیزایی که قبلا میتونستم بخرم واقعا

2706