2737
2734
عنوان

عمه بیشعورم ببینین چی بهم گفته +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2661 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلاعاتت دست عمه ات چی کار میکنه؟ 

بعدم حرف اونا رو بریز دور زیاد حرف میزنن و تو حتی بمیری هم باز حرف میزنن 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
وای نگو همشون نه.من ی عمه دارم عشقه انقدرکه پشتم بوده کمک حالم بوده یک هزارمشه خواهرم نبوده.نشد ی غر ...

طفلی حقش بوده خاله بشه

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2738
خودش چی خونده،؟

هیچی ..فقط انتظار بیجا داره ..رفته به همه دوستاش از یه سال پیش گفته برادر زادم داره پزشکی میخونه ..کلاس گذاشته واسه دوست و آشنا حالا آبروش میره دروغگو ..مگه من گفتم دروغ بگه ..

بخدا هیچوقت به دردمون نخوردن حتی عروسیم هم نیومد به خدا..خیلی پرووعه

Her insanın yaşam kitabında yüksek sesle okumadığı bir bölümü vardır
اولا چطور رتبتو درآورده حتما اطلاعات بهش دادی دوما انقد به همه عمه ها توهین نکنین خودم چندماهه عمه ...

اتفاقا من عاشق عمه هامم بس که ماه و با درک و شعورن...این مطلب برا ادمای بیشعور صدق میکنه نه صرفا عمه ها...عمه شدنت مبارک😁فش خورش ملسه

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم

باز یکی از دوستام امسال رفت کلاس کلی پولم خرج کرد حداقل بیست میلیون تومن شایدم بیشتر خرج کرد حتی مدرسه هم نیومد امسال چون غیر حضوری خوند اونوقت رتبش شد سی وپنج هزار باور کن همه فک میکردم این پزشکی میارع حتی مدیرومعلمامون بهش بیش از حد امید داشتن😑

اینجازمین است ورسم آدمهایش عجیب،اینجاگم که میشوی به جای اینکه دنبالت بگردندفراموشت میکنند...
2706