2733
2734
عنوان

ایه ی مجرب برای بارداری و جلوگیری از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 54860 بازدید | 943 پست
أَنطَقَنَا اللَّهُ الَّذِی أَنطَقَ کُلَّ شَیْ‏ءٍ ...ط (فصلت21) اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ ج خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ ج اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ لا. الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ ج عَلَّمَ الْإِنسَانَ مَا لَمْ یَعْلَمْ ط اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّک... (علق5) مَالَکُمْ لاَ تَنطِقُونَ ج(صافات92) قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ج اللَّهُ الصَّمَدُ ط(اخلاص) ایضاً اگر کودک در خواندن سست می بود، در سینه او بدمد یا که خود کودک بعد از هر نماز به سینه خود خوانده به سینه خود دم کند ویا در آب زمزم شسته ویرا بخورانند: الرَّحْمنُ لا. عَلَّمَ الْقُرْآنَ ط خَلَقَ الْإِنسَانَ لا. عَلَّمَهُ الْبَیَانَ ط الشَّمْسُ وَالْقَمَرُ بِحُسْبَانٍ ط(الرحمن5) لاَ تُحَرِّکْ بِهِ لِسَانَکَ لِتَعْجَلَ بِهِ ط إِنَّ عَلَیْنَا جَمْعَهُ وَقُرْآنَهُ ج فَإِذَا قَرَاْنَاهُ فَاتَّبِعْ قُرْآنَهُ ج ثُمَّ إِنَّ عَلَیْنَا بَیَانَهُ ج (قیامه19) بَلْ هُوَ قُرْآنٌ مَجِیدٌ ج فِی لَوْحٍ مَحْفُوظٍ ط (بروج22) سَنُقْرِئُکَ فَلاَ تَنسَى‏ ج(اعلی6) اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ ج(علق3) أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ لا. وَوَضَعْنَا عَنکَ وَزْرَکَ لا.الَّذِی أَنقَضَ ظَهْرَکَ لا. وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ لا. فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً لا. إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً ط فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ لا. وَإِلَى‏ رَبِّکَ فَارْغَب ط(شرح) ایضاً اگر در کودک گمان گنگی وپیچیدگی زبان باشد این دعا در گردن طفل تعویذ کرده شود: قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی ج وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی لا وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِن لِسَانِی لا. یَفْقَهُوا قَوْلِی لا.وَاجْعَل لِی وَزِیراً مِنْ أَهْلِی لا.هَارُونَ أَخِی لا.اشْدُدْ بِهِ أَزْرِی لا.وَأَشْرِکْهُ فِی أَمْرِی لا.کَیْ نُسَبِّحَکَ کَثِیراً ط (وَنَذْکُرَکَ کَثِیراً)إِنَّکَ کُنتَ بِنَا بَصِیراً ط قَالَ قَدْ أُوتیِتَ سُؤْلَکَ یَامُوسَى ط(طه35) ایضاً اگر کودک در کلام گفتن دیر کرد این دعاراتعویذ کرده باشد: رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی ج وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی لا وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِن لِسَانِی لا. یَفْقَهُوا قَوْلِی لا.وَاجْعَل لِی وَزِیراً مِنْ أَهْلِی لا.هَارُونَ أَخِی لا.اشْدُدْ بِهِ أَزْرِی لا.وَأَشْرِکْهُ فِی أَمْرِی لا.کَیْ نُسَبِّحَکَ کَثِیراً ط (وَنَذْکُرَکَ کَثِیراً)إِنَّکَ کُنتَ بِنَا بَصِیراً ط (طه35) فَفَهَّمْنَاهَا سُلَیْمانَ وَکُلّاً آتَیْنَا حُکْماً وَعِلْماً ...ط (انبیاء79) لاَّ یَتَکَلَّمُونَ إِلَّا مَنْ أَذِنَ لَهُ الرَّحْمنُ وَقَالَ صَوَاباً ط (نباء38) أَنطَقَنَا اللَّهُ الَّذِی أَنطَقَ کُلَّ شَیْ‏ءٍ ...ط (فصلت21) اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ ج خَلَقَ الْإِنسَانَ مِنْ عَلَقٍ ج اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ لا. الَّذِی عَلَّمَ بِالْقَلَمِ ج عَلَّمَ الْإِنسَانَ مَا لَمْ یَعْلَمْ ط اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّک... (علق5) مَالَکُمْ لاَ تَنطِقُونَ ج(صافات92) قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ج اللَّهُ الصَّمَدُ ط(اخلاص) ایضاً اگر کودک در خواندن سست می بود، در سینه او بدمد یا که خود کودک بعد از هر نماز به سینه خود خوانده به سینه خود دم کند ویا در آب زمزم شسته ویرا بخورانند: الرَّحْمنُ لا. عَلَّمَ الْقُرْآنَ ط خَلَقَ الْإِنسَانَ لا. عَلَّمَهُ الْبَیَانَ ط الشَّمْسُ وَالْقَمَرُ بِحُسْبَانٍ ط(الرحمن5) لاَ تُحَرِّکْ بِهِ لِسَانَکَ لِتَعْجَلَ بِهِ ط إِنَّ عَلَیْنَا جَمْعَهُ وَقُرْآنَهُ ج فَإِذَا قَرَاْنَاهُ فَاتَّبِعْ قُرْآنَهُ ج ثُمَّ إِنَّ عَلَیْنَا بَیَانَهُ ج (قیامه19) بَلْ هُوَ قُرْآنٌ مَجِیدٌ ج فِی لَوْحٍ مَحْفُوظٍ ط (بروج22) سَنُقْرِئُکَ فَلاَ تَنسَى‏ ج(اعلی6) اقْرَأْ وَرَبُّکَ الْأَکْرَمُ ج(علق3) أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ لا. وَوَضَعْنَا عَنکَ وَزْرَکَ لا.الَّذِی أَنقَضَ ظَهْرَکَ لا. وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ لا. فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً لا. إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً ط فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ لا. وَإِلَى‏ رَبِّکَ فَارْغَب ط(شرح) نقل از: مجربات نوشکوی دعا برای راه رفتن کودک اگرکودک به رفتن دیر کند از این دعا دو تعویذ بنویسند یکی در گلوی طفل بندند و یکی را شسته و بخورانند وقدری آب از این تعویذ بر بدن طفل بمالند، درپا افتد: وَاللَّهُ خَلَقَ کُلَّ دَابَّةٍ مَن مَاءٍ فَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ بَطْنِهِ وَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ رِجْلَیْنِ وَمِنْهُم مَن یَمْشِی عَلَى‏ أَرْبَعٍ یَخْلُقُ اللَّهُ مَا یَشَاءُ إِنَّ اللَّهَ عَلَى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ(نور45) ارْکُضْ بِرِجْلِکَ هذَا مُغْتَسَلٌ بَارِدٌ وَشَرَابٌ(ص
ماییم و تو ای جـان که جگـر گوشه ی مایی👪
من بستم ولی جواب نداد

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بستم.موعدپری ۱۴خردادبود ولی بادوروز تاخیرامروزصبح پریودشدم.البته من تشدید هارو رعایت نکردم.نمیدونم باخودم میگم هنوز خدا صلاح ندونسته ووقتش نشده.ولی شماها امیدتونو ازدست ندین انشاالله برای شما جواب بده وحاجت بگیرین.بقیه دوستان هم بیان اطلاع بدن وماروخوشحال کنن
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
سلام دوستان گلم نا امید نشین خدا خیلی بزرگه،حاجت تک تکتون تو این ماه عزیز روا یکی از دوستانمون به لطف خدا حاجت روا شدند،ان شاءالله خودشون میان و براتون میگن.بعد از دو سال انتظار با بستن این ایه ماه اول باردار شدن منتظر خبرهای خوب هستیم.التماس دعا دارم مامانای مهربونم
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
2742
سلام این دعارو درزمان پریودی هم میشه بست یعنی ماه اول که نتیجه نداد برای ماه دوم؟؟؟
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
سلام عزیزم وقتی پریود شدی باز کن ،بعد رفتی حمام و پاک شدی دوباره ببند.با بهترین ارزوها برای شما و همه ی عزیزانم.
ممنون😊
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2740
مهکام جون دعای مجربی برای ناباروری اقایون پیدا نکردی؟
خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
سلام بچه ها. من از مهکام جون خیلی ممنونم.من این دعا رو نوشتم و آماده کردم و کلی گریه کردم گذاشتم پریود بشم ببندم که پری نیومد خداروشکر. نزدیکه دوساله منتظر بودم و کاملا سالم
رز ابی عزیزم اینم برای شما عزیز دلم
١-امام صادق(ع) به مردی که از نداشتن فرزند شکایت داشت فرمودند: « هنگام نزدیکی این دعا را بخوان: اللَّهُمَّ اِنْ رَزَقْتَنِی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً(خدایا اگر فرزندی به من عطا کنی، نامش را محمّد خواهم گذاشت).» او این کار را کرد و بچّه دار شد.

٢-امیرالمومنین(علیه السّلام) فرمودند:« هنگامی که تصمیم به بچّه دار شدن داشتی، وضویی کامل[با رعایت آداب]بگیر و دو رکعت نماز نیکو به جا بیاور و و بعد از آن به سجده برو و هفتاد و یک بار« اَسْتَغْفِرُ اللَّه» بگو و بعد از آن با همسر خود آمیزش کن و بگو: اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی وَلَداً لِاُسَمِّیَهُ بِاسْمِ نَبِیِّکَ مُحَمَّدٍ (صلّی الله علیه و آله و سلّم)(خدایا فرزندی به من بده که او را به نام پیامبرت، محمّد(صلّی الله علیه و آله و سلّم)خواهم نامید.) خداوند این کار را خواهد کرد و در این مساله تردید نداشته باش.»
٣-مداومت به ایه ی ٨٩انبیا
٤-یکی از ائمه به بعضی از اصحابشان در مورد طلب فرزند فرمودند: «اگر کسی این دعا را هفتاد بار بخواند و این کار را زیاد انجام دهد؛ خدا آنچه که از مال و فرزند و از خیر دنیا و آخرت بخواهد روزی او خواهد کرد؛ چرا که خدای متعال {در قرآن} می گوید: « اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ اِنَّهُ کانَ غَفَّاراً یُرْسِلِ السَّماءَ عَلَیْکُمْ مِدْراراً وَ یُمْدِدْکُمْ بِاَمْوالٍ وَ بَنِینَ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ اَنْهاراً: از پروردگارتان آمرزش بخواهید که او همواره آمرزنده است؛ تا از آسمان برایتان پی در پی باران فرستد و شما را به اموال و فرزندان مدد کند و برایتان بستانها و نهرها بیافریند.» [و آن دعا این است]: « رَبِ‏ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی وَلِیّاً مِنْ لَدُنْکَ یَرِثُنِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ نَصِیباً اللَّهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ(خدایا! مرا تنها رها مکن که تو بهترین وارثانی و از نزد خود برایم جانشینی قرار ده که در حیاتم از من ارث برد و بعد از مرگم برایم آمرزش بطلبد و آفرینش او را به اعتدال قرار ده و برای شیطان در او نصیبی قرار مده. بارالها! من از تو آمرزش می طلبم و به سویت باز می گردم که تویی خطاپوش مهربان) »
٥-امام حسن مجتبی(علیه السّلام) به شخصی که بچّه دار نمی شد فرمودند: «بر تو باد به استغفار»؛ آن مرد زیاد استغفار می کرد تا آنجا که گاهی در روز 700 بار استغفار می کرد، پس صاحب فرزند شد.

٦-امام صادق(علیه السّلام) به مردی که بچه دار نمی شد سفارش کردند:« سحرها صد بار استغفار کن و اگر هم فراموش کردی قضای آن را به جا بیاور.»

٧-امام باقر(علیه السّلام) به فردی که بچّه دار نمی شد سفارش کردند:« در هر روز وشب، صد بار استغفار کن که خداوند عزّوجل می فرماید: از پروردگارتان آمرزش بخواهید که او همواره آمرزنده است؛ تا از آسمان برایتان پی در پی باران فرستد و شما را به اموال و فرزندان مدد کند و برایتان بستانها و نهرها بیافریند.»

اهمیّت استغفار به آن حدّ است که در کنار انجام دستورات غذایی نیز از آن غفلت نشده است:

٨-مردی از کمی فرزند به امام علی(علیه السّلام) شکایت کرد؛ ایشان فرمودند:« اسْتَغْفِرِ اللَّهَ وَ کُلِ الْبَیْضَ بِالْبَصَلِ: استغفار کن و تخم مرغ را با پیاز بخور»
٩-امام صادق(علیه السّلام) برای بچّه دار شدن سفارش فرموده اند که: «هر گاه تصمیم به همبستر شدن گرفتید 3 بار این آیه را بخوانید: (وَ ذَا النُّونِ اِذْ ذَهَبَ مُغاضِباً فَظَنَّ اَنْ لَنْ نَقْدِرَ عَلَیْهِ فَنادی‏ فِی الظُّلُماتِ اَنْ لا اِلهَ اِلاَّ اَنْتَ سُبْحانَکَ اِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمینَ)

١٠- شخصی به امام هادی (علیه السّلام)عرضه داشت که بچه دار نمی شود. حضرتش(علیه السّلام) لبخندی زدند و فرمودند:« انگشتری که خاتم آن فیروزه باشد بگیر و روی آن بنویس: (رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ: خدایا! مرا تنها رها مکن که تو بهترین وارثانی)» آن فرد می گوید این کار را کردم و در کمتر از یک سال فرزند پسری به من عطا شد.

١١-فردی به امام صادق(علیه السّلام) گفت: من از خاندانی هستم که منقرض شده اند و خودم نیز بچّه ای ندارم؛ امام(علیه السّلام)در جواب فرمودند:«در سجده خدا را بخوان و این دعا را بگو: ( یَا رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّهً طَیِّبَهً اِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ: خدایا! به من خاندانی پاکیزه عطا کن که تو شنونده خواسته هایی. خدایا! مرا تنها رها مکن که تو بهترین وارثانی)»؛ این کار را در سجده آخر نماز عشاء انجام بده و همان شب با همسرت نزدیکی کن. آن شخص می گوید این کار را کردم و [خدا، این دو فرزندم] علی و حسین را به من داد.
رز ابی جان تو تغذیه ی ایشون هم دقت کنین،خیلی به مصرف تخم مرغ همراه پیاز،کاسنی،نخود اب،گوشت گوسفند و روغن زیتون و انجیر سفارش شده سردی رو کمتر استفاده کنن.ان شاءالله که با مراجعه به دکتر و استفاده از این دستورات خداوند فرزند صالح و سالمی بهتون عنایت کنه
2706