2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اومدم خونه مامانجونم

اینجا بخاطر اینکه طلسم شدید دارن اذیت میشم 

دارم عذاب میکشم نمیخوام بیام اینجا مجبورم میکنن

به جبز اینکه چیزی نخورم چیرو باید رعایت کنم؟

اسی حلالم کن

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
اینطوری نیس، چرا هیچ وقت ب این فک نکردین ک ممکنه خدارو اشتباه شناخته باشین؟؟ چرا همه راهی ک بهشون ام ...

میدونی چیه میبینه کاری نمیکنه یه بار دوبار سه بار چهار بار به امام رضا هیچ وقت کمکم نکرد یبارم حس نکردم خدا هس امام رضا هس کلا انگار تماشاچیم 😂💔

اومدم خونه مامانجونم اینجا بخاطر اینکه طلسم شدید دارن اذیت میشم  دارم عذاب میکشم نمیخوام بیام ...

یعنی حس می‌کنی خونه اونا طلسم داره و توام تحت تاثیرش قرار میگیری؟

کلا سوره بقره نماز حضرت زهرا طلسم شکنای فوق قوی ان

باید از این دوتا استفاده کنی 

البته حرز امام جواد هم برای من تاثیر فوق العاده ای داشت

میدونی چیه میبینه کاری نمیکنه یه بار دوبار سه بار چهار بار به امام رضا هیچ وقت کمکم نکرد یبارم حس نک ...

چون راهت اشتباس، تاحالا ب این فک کردی مفهوم ایمان یعنی چی؟؟همین ک نماز بخونی و ۴تا کلمه رو ب زبون بیاری یعنی ایمان داری؟؟

منو مرگ راحت میکنه

بخدا همش تموم میشه 

من دو روز پیش حالم داغون بود اما به خودم میگفتم تموم میشه و زندگی ادامه داره 

خودت باید خودتو ازون وضعیت بکشی بیرون 

باید یه راهی پیدا کنی خودتو با یه چیز مثبت که می‌دونی تو آینده برات فایده داره مشغول کنی 

چون راهت اشتباس، تاحالا ب این فک کردی مفهوم ایمان یعنی چی؟؟همین ک نماز بخونی و ۴تا کلمه رو ب زبون بی ...

برام مهم نیس فقط دلم مرگ میخاد 

تو میدونی توی خونه نشستن حس میکنی الان خفه میشی حس میکنی توی قفسی تو هچی نمیدونی فقط بلدی بگی راه چه راهی