2737
2734
عنوان

عروس خانوما

204 بازدید | 16 پست

جهاز میخرین ماهیتابه سعی کنین زرساب بخرین مارکش خوبه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خانوما جاریم بهم یه سرویس تفلون هدیه داده؟جنسشم عالیه. به نظرتون دیگه برای جهازم سرویس تفلون نخرم؟ ...

نه دیگه .چودن بگیر .من یک دست تفلون یک دست چودن خریدم ولی  یک دست تفلون هم هدیه گرفتم .اونم برمیدارم دیگه😝

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
فعلا که عروس نشدم 🙈 ولی انشالله اگه عروس شدم چشم من میخرم  ممنون از اشتراک تجربه اتون ❤️🌹😘

😍ان شاالله ازدواج خوب نصیبتون بشه خواهش میکنم😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
از الان با جاریت مشکل داری

مشکل ندارم.ولی شوهرم برام تعریف کرده ،نوجوون که بود ،این زنداشش براش یه تیشرت خریده بود.

بعد این تو مهمونی عید پوشیده بود ،جلوی همه فک و فامیلا گفت آرررررره ،همه لباسای عید فلانیو من خریدم.

میترسم بیاد خونم بعد بگه آررررره ،فلانی اصلا قابلمه نداشت اگر من نمیخریدم باید چیکار میکرد.

از این جاری بازیا دیگه

2740
نه دیگه .چودن بگیر .من یک دست تفلون یک دست چودن خریدم ولی  یک دست تفلون هم هدیه گرفتم .اونم برم ...

اون اشتباه نوشته بودم وگرنه چُدَن درسته 

یه دونه دارم بسه 

نه دیگه .چودن بگیر .من یک دست تفلون یک دست چودن خریدم ولی  یک دست تفلون هم هدیه گرفتم .اونم برم ...

یه دوتا تک قابلمه گرانیت خریدم.با یه تابه کوچولو گرانیت.

سرویس تفلونم الآن گرونه.اونی که من خوشم اومده ،تو بازار پرسیدم یک میلیون و ششصدهزار تومنه.

دلم نمیاد رو دست بابام خرج بذارم.هرچی برام میخره ته دلم ناراحت میشم و دعا میکنم بتونم جبران کنم.😞

مشکل ندارم.ولی شوهرم برام تعریف کرده ،نوجوون که بود ،این زنداشش براش یه تیشرت خریده بود. بعد این تو ...

هااااا پس نگه دار بنداز تو انباری اگه شنیدی همچین حرفی در مورد تو زد بیار پرت کن تو صورتش😐

یه دوتا تک قابلمه گرانیت خریدم.با یه تابه کوچولو گرانیت. سرویس تفلونم الآن گرونه.اونی که من خوشم او ...

اره من خریدام مال قبل گرونیه واقعا الان گرون شده 

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
هااااا پس نگه دار بنداز تو انباری اگه شنیدی همچین حرفی در مورد تو زد بیار پرت کن تو صورتش😐

سر عقد برام یه گردنبند کادو خرید.بعد شوهرم به گوشم رسوند که تو خونه مادرشوهر گفته آرررررره دیگه فلانی که هیچی طلا نداره ،براش گردنبند خریدم دست و بالش خالی نباشه.

درکل اینو بگم خود شوهرمم از این زنداشش با اینکه دخترعمشه بدش میاد.از بدیاشم برام تعریف کرد از اول که بشناسمش چه جونوریه.

سر عقد برام یه گردنبند کادو خرید.بعد شوهرم به گوشم رسوند که تو خونه مادرشوهر گفته آرررررره دیگه فلان ...

چه جونوریه مطمئن همه میشناسن چجور ادمیه خودتو زیاد درگیرش نکن روزی هم چیزی به تو گفت بگو دست برادر شوهرم درد نکنه که این هدیه هارو بهم داد 

2706