2737
2739
عنوان

یه ورق از زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 124 پست
من فقط۱۵سالم بود زمان من زشت بود دختر بگه اینو میخوام خجالت میکشیدم نیاز داشتم برام بجنگه نه اینکه س ...

لج کرده .

یا دیده نمیتونه بدستت بیاره فک کرده اینجوری میشه فراموشت کنه ولی وقتی دیده نمیتونه از زنش جداشده

ببخشین فرشته های بااحساس مهربون ،من رک میگم همه چی هم فقط عشق خالی نیست ،بابای خدابیامرزاسی کارخوبی کردنذاشت دخترش فدای یه احساس گذرای پسری بشه که محکم نبود،حتی ب کسی که پناهش داده بود(عمه) خیانت کرد،ب زنش وفادارنبودحتی اگه زنش خوب نبود،میتونست عقدش نکنه واصلاقبول نکنه وقتی مثلاهلاک وعاشق اسی هست ،بخود اسی هم پای بندنبودرفت زن گرفت فوری ،هیچ تلاشی نکردآنقدررشدکنه که عموش بفهمه میتونه روپاش وایسته ومردباشه وخودش بخواددامادش بشه ،اونم ازاعتیادش ،فرارش ب ترکیه و...خودتون هم میدونیدفقط افرادخیلی کمی خاص و نازپرورده بزرگ شدن وهممون سختی های بدتری هم داشتیم ،پس هرچی بوده فقط پدرخدابیامرزاسی درحق دخترش پدری کرد،چون همه خانواده پسرمرده بودن دلیل نمیشداون این زندگی بدروانتخاب کنه  چون خیلی حمایت شدازخانواده عمو،عمه خاله وشخصیت خودش ضعیفه ،بچه های موفق پرورشگاهی کم نداریم که سرآمدهمه بچه های خانواده دارهستندکه تک وتنها دراجتماع  ودنیادرخشیده اندچون باسختی همه چیوبدست آورده ان وتلاش خودشون 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی ترک کردن انگیزه و اراده میخواد  امیدارم خدا بهش اراده بده بتونه ترک کنه  ماشالا ز ...

غیبت زنش نباشع ولی خیلی دختر رو مخیه باور کن اگ گول زدناش نبود من و اون انقد گند نمیخورد ب زندگیمون 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
طر شدن از طرف اسی هم یه جورعقده ایش کرده خودشم ک گفته بوده اگ طر نمیشد شاید یه مرحمی میشد براهمه ی غ ...

مقصر خودشم بوده میخواست نره یه زن دیگه رو عقد کنه .بیا از دید یکی دیگه به داستان نگاه کنیم یه زنی که ازدواج میکنه با یه مرد ولی اون مرد دلیل ازدواجش باهاش فقط لج بازی با دختر عموش بوده این خودش کم ظلمی نیست .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2731
غیبت زنش نباشع ولی خیلی دختر رو مخیه باور کن اگ گول زدناش نبود من و اون انقد گند نمیخورد ب زندگیمون& ...

من ک زنشو ندیدم نمیشناسم ک غیبت شه عزیزم 

بعضیا ذاتشون اینجوریه کلا  نمیتونن خوشبختی بقیه رو ببینن

ببخشین فرشته های بااحساس مهربون ،من رک میگم همه چی هم فقط عشق خالی نیست ،بابای خدابیامرزاسی کارخوبی ...

بخدا همینو همیشه میگم مگه من بابام فوت کرد کسی اومد حمایتم کنه؟باور کن حتیکار میکردم ولی ازعمه و عمو پول نمیگرفتیم اینو همه حمایت کردن باز گند زد 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
ببخشین فرشته های بااحساس مهربون ،من رک میگم همه چی هم فقط عشق خالی نیست ،بابای خدابیامرزاسی کارخوبی ...

👏👏👏👏👏من کاملا موافقم با شما .کلا جامعه ما قربانی پسنده هر طرف بیشتر نقش قربانی بگیره بیشتر طرفدار داره .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
😔😔😔😔الان نامزدی؟

نه فقط متعهدم ب کسی 

غیرتشم خیلی از این بیشتره 

بخدا همینو همیشه میگم مگه من بابام فوت کرد کسی اومد حمایتم کنه؟باور کن حتیکار میکردم ولی ازعمه و عمو ...

نه ادمای با مشکل خیلی زیاد هست یه عده تصمیم میگیرن با زندگی بسازن یه عده تصمیم میگیرن خودشونو بدبخت کنن .روحیات خود شخصم خیلی مهمه .

لج کرده . یا دیده نمیتونه بدستت بیاره فک کرده اینجوری میشه فراموشت کنه ولی وقتی دیده نمیتونه از زنش ...

جدا نشد فقط زیر عقد زد دختره طلاق نمیخواست 

نه ادمای با مشکل خیلی زیاد هست یه عده تصمیم میگیرن با زندگی بسازن یه عده تصمیم میگیرن خودشونو بدبخت ...

خیلی ضعیف بود همیشه بدترین راهو پیدا میکرد میرفت همونو انجام میداد مثلا بابام میگفت به هم اس ام اس ندین اون ب من میگفت من خیلی خاطرخواه دارم نمیترسی بهم پیام ندی کسی دیگه بده؟ب شوخی مثلا🤦‍♀️

اون احتیاج به همدم داشته کسی که بهش پناه بیاره و بشه همه چیش ولی خب تو هم حق داشتی سن و سالت واقعا ک ...

بیشتر بابام بهم رحم کرد وگرنه خودم بدم نمیومد از حرفاش و عاشقانه هاش 

خیلی ضعیف بود همیشه بدترین راهو پیدا میکرد میرفت همونو انجام میداد مثلا بابام میگفت به هم اس ام اس ن ...

خب دیگه من که میگم مطمئن باش ازدواجم میکردی باهاش بازم به همین راها کشیده میشد فقط بهونش یه چیزای دیگه ای میشد .اصلا به خودت عذاب وجدان نده .

2706