2737
2739
عنوان

اورژانسیه لطفا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 52 پست
نگران نباش مگه میشه دو ماه بعد از آخرین رابطه حامله شی .پس غیر ممکنه فقط از زندگیت حذفش کن.فقط چطور ...

خیلی عوضیه تازه شناختمش...اگه این موضوع بارداری و پریود شدن نبود هنو خامه حرفاش بودم اکانت اینستاشم بهم داده بود تازه فهمیدم حرفای قشنگی ک به من میزدو به یه دختره دیگم میزد تو دایرکتاش پیدا کردم فقط دعا میکنم که حل شه مشکلم بعدش کاری میکنم باهاش ک دیگه با هیچ دختری این کارارو نکنه🤦🏻‍♀️

استارتر فردا حتتتتما یه بیبی چک بگیر و نگران این نباش که کی چه فکری میکنه بگیر و سریع تست بده دو تا ...

یه درصد بخوام بازم به فکرش باشم فقط واسه انتقامه مرسی راهنماییم کردی عزیزم🌹🌹🌹🙏🏽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عوضیه تازه شناختمش...اگه این موضوع بارداری و پریود شدن نبود هنو خامه حرفاش بودم اکانت اینستاشم ...

عجب عوضی بوده . الانم ولش نکن بندازش تو استرس الکی بگو بنظرم حاملم پوستتو میکنم اگه حامله باشم .بزارش تو استرس که دیگه با کسی این کارو نکنه

2731
نگران نباش مگه میشه دو ماه بعد از آخرین رابطه حامله شی .پس غیر ممکنه فقط از زندگیت حذفش کن.فقط چطور ...

مشکل اینجاس حلقش دستمه کلی برنامه ریخته بودیم ننشم میدونس خانواده منم کما بیش میدونن ولی خب جا خوردم خدایی اینجوری پشتمو خالی کرد

2738