2726
عنوان

اورژانسیه لطفا جواب بدید

387 بازدید | 52 پست

بچه ها واقعا اگه میدونید چیزی حتی کم بگید 😔 تحمل این عذاب وجدانو استرسو ندارم....من دوماهه پریود نشدم قبلشم با نامزدم شبطونی داشتم فقط اونم بدون دخول چه پشت چه جلو ولی یه کم آب احساسش مالیده شد اونجام فکر کنم رفت تو آبش ولی من پرده دارم...اونقدر تو این دوماه حرص خوردم که پرخوری عصبیم دوباره برگشت...حالت تهوع اینا ندارم ولی سردرد دارم شاید ب خاطر بیخوابیمه نمیدونم😭...فقط نفخ و یبوست دارم اونم نمیدونم علتش بارداریه یا برمیگرده به پرخوری عصبیم...در ضمن من دوماه گذشته تو یه هفته دوتا بسته قرص کلد اکس و استامینوفن کدئین تموم کردم و نمردم🤦🏻‍♀️😔خودکشی بود فقط سر اینکه شاید حامله شم ابروم بره من و نامزدم خانواده هامون فقط میدونن باهمیم ولی اگه بفهمن من حاملم حتما میکشنم....پریودمم دوماه عقب افتاده ولی سابقه پریود نشدن رو برا دوماه دارم

حالا چیکار‌ کنم رومم نمیشه بخوام برم بی بی چک بگیرم نامزدمم میگه نمیرم چون روم نمیشه موندم به خدا چیکار کنم جز خودکشی راهی نمونده واسم😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706