2737
2739
عنوان

حس خیلی خیلی قوی اگ هس بیاد کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 197 پست
آره ولی هرنیلوفرمردابی هم بالاخره یه روز میمیره

نیلوفر قشنگی که توی باتلاق رشد میکنه فقط یه گل نیلوفر نیست بلکه یه معجزه ست.....امیدوارم همه مشکلاتتون حل شه دوست عزیز 💐💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم این نیست  ببین تو الان خودت دلسردی از زندگی اگر یکم به خودت امید بدی و به شوهرت اهمی ...

آرزوهای ما با هم خیلی فرق داره اصلا انگار اون آرزویی نداره خودم میگم آخرسرنوشت چیه یه باریکی بهم گفت آخرسرنوشتت دیوونگیه وجنونه انگار درست میگفت داره همونطوری میشه

..........
2728
نیلوفر قشنگی که توی باتلاق رشد میکنه فقط یه گل نیلوفر نیست بلکه یه معجزه ست.....امیدوارم همه مش ...

ممنونم معجزه قشنگترین امیدیه که آدم داره ولی انگار فقط برا دلخوشیه ممنون بابت دعای خوبت

💝

..........
ببینوگلم اینقدافسرذه نباش بخودت وشوهرت فرصت بده مطمئنا خوشبخت میشی من خودم تاچندسال شوهرمونمیخواستم ...

مشکلات زندگی ما نمیزاره به این چیزا فک کنیم میدونم من لیاقت اونو ندارم ولی دارم تو زندگی که بهش تعلق ندارم خاموش میشم وتظاهربه خوشبختی داره لهم میکنه

..........
2740
اره 

اگ فرداپیام نده دیگ چی حس میکنی ک تاکی میده؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
سه روز

الان ب من فکرمیکنه؟؟؟؟باکسی ک نیس؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
چی میگی دوست من،بابا نگو اینطوری شایدمرگ من ولی طلاق نه هرگززز منم دوسش دارم 

گفتم که به خودت تلقین میکنی چرا بهش نمیگی دوسش داری چرا تو خودت میریزی چرا خود خوری میکنی ناراحت نباش خواستم امتحانت کنم

کاربری دست دو نفر 
2706