2737
2734
عنوان

درد پلی کیستیک

263 بازدید | 42 پست

توروخدا هرچی میدونین بگین

من برج۴ سال۹۷سنو دادم ولی اثری از پلی کیستیک نبود بعدبرج ۱سال۹۹سنو دادم چون پری عقب افتاد پلی کیستیک بودم ینی میشه یدفه اینجوری بشم

همه پری هامم منظمه بدون دارو و امپول پریود میشم خیلی ناراحت و میترسم مشکل بشه برا بارداری

لطفا برای باردار شدنم صلوات میفرستی🤰

اره میشه

برای بارداری ام تحت نطر دکتر باشی باردار میشی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پلی کیستیک یعنی رحمت کیست های کوچیک داره  و نمیزاره فولی ازاد بشه ...خدا نکنه ولی ارع واسه بارداری مشکله .من خودم پلی کیستیک هستم ولی پری نمیشم باید قرص بخورم اگه بچه میخای زودبیار تا ب مشکل برنخوردی

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
2731

پلی کیستیک دوره ایه

یه دوره خوب میشه بعد دوباره پیدامیشه

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
وا من ک از۱۶ سالگی سر پسرم پریودام نامظم شد تا قرض نخورم پری نمیشم موهای زائد چاقی همشو دارم والان پ ...

وای امیدوارم کردی ک امکان بچه دار شدن هست هرکی رو دیدم علایمش مثل من و شما بوده ولی بچه دار نشده من الان 9ساله منتظرم😔

2738
وای امیدوارم کردی ک امکان بچه دار شدن هست هرکی رو دیدم علایمش مثل من و شما بوده ولی بچه دار نشده من ...

منم پلی کیستیک بودم و الان باردارم

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
منم پلی کیستیک بودم و الان باردارم

چند وقت اقدام بودی من دیر فهمیدم دکترایی ک میرفتم خوب نبودن الانم کلا دکتر نمیرم دیوانم کردن از بس قرص دادن اخرش هیچی

وای امیدوارم کردی ک امکان بچه دار شدن هست هرکی رو دیدم علایمش مثل من و شما بوده ولی بچه دار نشده من ...

ان شاالله ک مامان میشی عزیزم....لتروزل خوردی ورزش چی

گل پسرم ۱۴/۴/۹۹...اومد بغلم  ...خدایا خودت مراقب دوتا پسرام باش  
ان شاالله ک مامان میشی عزیزم....لتروزل خوردی ورزش چی

والا دکترم انقدر قرص میداد ک نگو ولی لتروزل ی دوره خوردم فکنم ولی نتیجه نگرفتم ...مرسی عزیزم انشالله قسمت همه منتظرا☺

چند وقت اقدام بودی من دیر فهمیدم دکترایی ک میرفتم خوب نبودن الانم کلا دکتر نمیرم دیوانم کردن از بس ق ...

من چندسال بود درگیر بودم البته دوران مجردی 

همش متفورمین و دوفاستون و...

تا بعد ازدواجم رفتم سونو گفتن کیست نداری و اتفاقا کاملا ناخواسته باردار شدم ،دکترم گفت کیست مقطعیه  

وا من ک از۱۶ سالگی سر پسرم پریودام نامظم شد تا قرض نخورم پری نمیشم موهای زائد چاقی همشو دارم والان پ ...

من بدون قرص و این چیزا پریود میشم عقبم نمیندازم

خدانکنه منم بدون دردسر باردار بشم

پلی کیستیک یعنی رحمت کیست های کوچیک داره  و نمیزاره فولی ازاد بشه ...خدا نکنه ولی ارع واسه بارد ...

اخه هنوز عقدم چجوری عجله کنم برا بارداری😔

2706