2737
2739
عنوان

متولد چه ماهی هستین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 13243 بازدید | 516 پست
منظورم از کمی عصبی این بود که وقتی ناراحت و عصبی میشن سریع یادشون میره

اااا اره دقیق گفتی 👌👌

مثلا من ناراحت میشم قشنگ چندتا قطره اشکم میاد یواشکی بعد میگم ول کن خنگولی مگه ببخش بعد انگار هیچی نشده میام به جمع می پیوندم 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آذری ِلجباز مغرور تلخ اضافی🙂

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

آبان

با سیاست تا حدودی موذی !!! 

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بهمن عااااشق واقعی❤😍😊😍😉

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2738

آذر ماهی ام

صادق

بی شیله پیله

مهربون

عاشق سفر

دست و دلباز

مهمون نواز

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
[QUOTE=156688323]مهر  دمدمی مزاج .. عدالت طلب..خواستار توجه و محبت..خونگرم...دوس دارم بیشتر با ...

منم بشدت کینه ایم..سه سال پیش با پدرشوهرم بحثم شدم هنوز باهاش قهرم ببشتر سرسنگینم..و یکی یه چیزی بهم بگه همون موقع جوابشو میدم ک تو دلم نمونه اونم یه جواب کوبنده ک طرف نابود شه😐

ازونجایی که خاص واسه اوسکولاس اینجانب یه تیرماهی جذاب متفاوت هستم😎😅

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     

شهریور 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
2706