2737
2734
عنوان

مشاور ناامیدم کرد :(

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 85 پست
دندون کشیدن و جراحی کردن سخته. نیست؟

خیلی ضعیفی؟؟چدی میپرسما از نظر توانش میگم

دوستم خییلی کوچولو موچولوعه وی میگه به اون سختی نیست ولی خوب یکسری کارا واقعا زور مردونه میخواد

شما میتونی بری ارتودنسی

برو دنبال علاقت به هیچیش نگاه نکن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم علاقه اس عزیزم مثلا وقتی داری کاری رو انجام میدی که بهش علاقه داری حتی اگر ساعت ها هم بگذره متوجه نمیشه ادم بعدش هم میگه چقدر زود گذشت ولی کافیه کاری بخوای بکنی که علاقه ای نداری حتی اگر ۵ دقیقه هم باشه انگار میخواد جونت در بیاد

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
از اول دوست داشت؟ بعدم ۶ یا ۷ سال دیگه واقعا خیلی مبهمه این ترسناکه

نه.

اتفاقا خیلی زود و راحت این 7 سال گذشت

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2742
خیلی ضعیفی؟؟چدی میپرسما از نظر توانش میگم دوستم خییلی کوچولو موچولوعه وی میگه به اون سختی نیست ولی ...

بیشتر کمبود اعتماد به نفس دارم. الانم خیلی شجاع شدم که دارم اعتراف میکنم!

میخوام زندگیمو از نو بسازم. سخته ولی می ارزه
خیلی ضعیفی؟؟چدی میپرسما از نظر توانش میگم دوستم خییلی کوچولو موچولوعه وی میگه به اون سختی نیست ولی ...

اوایلم به فکرش بودم اتفاقا تاپیکم زدم پرسیدم ولی بعد...

همون برم درسمو بخونم بهتره به نظرم

میخوام زندگیمو از نو بسازم. سخته ولی می ارزه
بیشتر کمبود اعتماد به نفس دارم. الانم خیلی شجاع شدم که دارم اعتراف میکنم!

نه از نظر جثه میگم😊 فکر کردم منظورت اونه

نگران نباش هرکاری دوست داشته باشی قهرمانش میشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
چه رشته ای خوندین؟

عزیزم تونستی نتیجه دلخواهت بگیری

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍