2737
2739
عنوان

مشاور ناامیدم کرد :(

1017 بازدید | 85 پست

رفتم واسه برنامه ریزی تحصیلی

گفتم میخوام داروسازی بخونم میگه تا بخوای داروخانه بزنی پیر میشی تو سن تو فقط دندانپزشکی. فقط به امید اون بخون

البته گفتم فیزیوتراپی هم دوست دارم چیزی نگفت. الان دو دل شدم:((((((

میخوام زندگیمو از نو بسازم. سخته ولی می ارزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندسالته

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2728

عزیزم تو داروسازی شما پول داشته باشی میتونی مجوزو بخری سه سوته داروخانه بزنی نیاز به امتیاز جمع کردن نیس

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738

داروسازی پولش عالیه

فیزیوتراپی هم حوبه ولی دندون واقعا معرکه اس😊

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببخشید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اومده آیا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من خودم داروسازم همه جیز تو داروسازی به داروخونه زدن ختم نمیشه ولی اگه تواناییشو داری برو پزشکی

دندان هم دیگه خیلی زیاد شده ولی پزشکی هرچی هم زیاد بشه و تخصص بخونی بازم بازارش خوبه

اگه سال دیگه کنکور داری فعلا فقط به نتیجه فکر کن بعد فکر کن چه رشته ای بری

من خودم رشته ای که رفتم زمین تا آسمون با چیزی که قصدشو داشتم تفاوت داشت

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

گفتم دندون (جدا از قبول شدنش) سخته. کار فیزیکیه. بعدم من میترسم دندون کسی رو جراحی کنم. میگه تصورت اشتباهه. راحت ترین بین این سه تا دندونه.

نظر شما چیه؟

میخوام زندگیمو از نو بسازم. سخته ولی می ارزه
2706