2733
2739
عنوان

کلاس زبان جلسه ای۴ هزار و خورده ای

242 بازدید | 25 پست

برگزاری کلاس های اسپیکینگ .(اموزش زبان عامیانه و همچنین استاندارد درکنارهم ، )

۹سال سابقه ی کاردارم 

اما الان  بخاطر کرونا اموزشگاه نمیرم و تصمیم گرفتم به خانومای خانه دار اموزش بدم .یک سوم قیمت اموزشگاه ها 

اموزش ها به صورت ویس داخل گروه قرار میگیره

کلاس ها یک ساعته است

هرترم ۱۲جلسه است .هزینه ی یک ترم  کامل ۵۰ هزارتومن

یعنی هر کلاس حدود  ۴ هزار و خورده ای میشه  که واقعا در برابر قیمت اموزشگاه ها هیچی نیست و شما میتونید به راحتی صحبت کردنو یاد بگیرید

هرکسی خواست درخاست بده

گروه به  10نفر برسه شروع میکنیم فعلا  4نفریم ❤

از تایم بیکاریتون به خوبی استفاده کنید

این کاربری دست سه نفره😉❤

برا بچه ی ۴ ساله اموزس دارید؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
بله عزیزم ولی به صورت جداگانه  چون روش  اموزش  به بچه ها با بزرگسالان متفاوته

نظرتون یاد میگیره انلاین؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
نظرتون یاد میگیره انلاین؟؟

تا به حال تجربه اش رو نداشتم که به خردسال انلاین یاد بدم

یک جلسه رایگان امتحانی براش میزاریم عزیزم ببینیم چی میشه

این کاربری دست سه نفره😉❤
2706