2733
2739
واسه پوست و مو چی میگیری؟بذار قیمتشونم بگو

آبرسان سینت ایوز خیلی خوبه 

واسه جوش و جای جوش از آلورا ژلی مارک فور اور استفاده میکنم 

از مام فور اور استفاده میکنم ک باعث روشن شدن زیر بغل میشه 

از بالم لب فور اور استفاده میکنم ک لب و نرم میکنه و واسه بلندی مژه هم عالیه و هم ضد لکه 

واسه موهامم از ترکیب گلاب و نارگیل استفاده میکنم خیلی لختشون میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم مخصوص کانسیلر و ارایش زیر چشم

اینو از دیجی گرفتی ؟ چند؟ 

من میخواستم بسته ۵ تایی کوچیکشو بگیرم بیوتی بلندر ۴۳ زده نمی دونم کدوم بهتره🤨

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
2731
خط چشمش خیلی خوبه اصلا پاک نمیشه رنگ رژشم کیوت بود اونم که ریمل جیگره با بالم لب عشق خوشبو😍😍

بی زحمت از روی خط چشمت جدا عکس بگیر ،،،منم بخرم زیر چشمو سیاه نمی کنه ؟

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
آبرسان سینت ایوز خیلی خوبه  واسه جوش و جای جوش از آلورا ژلی مارک فور اور استفاده میکنم  ...

منم موهام میریزه البته شیر میدم موخوره هم داره کلافه شدم قیمتاشونم بگو عزیزم

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
2738
منم موهام میریزه البته شیر میدم موخوره هم داره کلافه شدم قیمتاشونم بگو عزیزم

موهات میریزه بخاطر کمبود ویتامینه برو داروخونه قرص زینک پلاس بگیر بخور یا از سبوس برنج استفاده کن چون سرشاز از ویتامین bو ضد ریزشه قیمتاشون بالاس چون ب دلارن 

موهات میریزه بخاطر کمبود ویتامینه برو داروخونه قرص زینک پلاس بگیر بخور یا از سبوس برنج استفاده کن چو ...

دیگه آدم وقتی بخواد واسه پوستش خرج کنه باید چیز خوب بگیره غیر این باشه هیچی نزنه بهتره😁

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
دیگه آدم وقتی بخواد واسه پوستش خرج کنه باید چیز خوب بگیره غیر این باشه هیچی نزنه بهتره😁

اره عزیزم قیمت مامش ۱۸۸

قیمت بالم لبش فک کنم ۹۰

قیمت الوراژلی سیصد خورده ای 

و کلی محصولات دیگه ش ک فوق العادس ولی من از موقعیکه دلار رفته بالا ستفاده نکردم ولی باید از جای معتبر بگیری چون اوناییکه تو اینترنتن اکثرا تاریخ مصرف گذشته ان من از دوستم میگیریم چون ازامریکا مستقیم خرید میکنه

اره عزیزم قیمت مامش ۱۸۸ قیمت بالم لبش فک کنم ۹۰ قیمت الوراژلی سیصد خورده ای  و کلی محصولات د ...

یکی از فامیلام  اونجاست بهش بگم اگه اومد بیاره برام ممنون عزیزم لطف کردی

💫تیکر تولد یکسالگی پسرم💫
مرسی خوشگلم😍😍❤️

گوشی خواهرت چه مارک و مدلیه بک کاورش خیلی شبیه گوشیم بود

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
یکی از فامیلام  اونجاست بهش بگم اگه اومد بیاره برام ممنون عزیزم لطف کردی

خواهش عزیزم 

محصولات ژنس امریکا هم عالین از سلول های بنیادی تشکیل شدن ولی قیمتاشون وحشتناکههه همه از دو میلیون ب بالا