2733
2734
و اینکه با ذوقی کلی انرژی مثبتی ب سنت و ذوقت غبطه میخورم

عشقی چه مهربون 😍😍قربونت که

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من خودم کسایی که پوست خشک داشتن میگفتن راضی نیستن چون درصد رطوبت چربیش پایینه مناسب پوستت نیس عز ...

اسي کله وسايلات باهم چقد شد؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
270

قشنگه مبارک نی نی خوشگلت ❤😍

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2728

خانوما من یه شهرستانم ولی توی اپ دیوار یه سرویس غذاخوری دیدم که واسه شهر پرند توی تهرانه.چندتا دوست و فامیل دارم تهران ولی همشون میگن پرند خیلی دوره.تا برن واسم اون سرویسو بگیرن.راهی به نظرتون میرسه؟؟؟

نمیتونم اعتماد کنم و با یه عکس پول و بریزم

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
اسي کله وسايلات باهم چقد شد؟

عزیزم چون از چنجا خریدم نمیدونم 😐😂ولی زیاد

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
تو چه شهری هستی؟

تهرانم 

2740
وای چقدر رنگش دوس داشتم بچها به این چه رنگی میگن؟

خاکی این پیجشه https://www.banimode.com/landing/backtoschool99/?id=651531