2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ست براشم گرفتم بقیشم نشونتون نمیدم بسوزید😐😂حالا که اینجوریه

لوازم ارایش هات و چیزایی که خریدی به جز کاپشن ها کلا چند شد؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
منم دوتا سبد نظم دهنده خریدم عکسشو بذارم😆

عکسشو بزار لطفا منو هم ریپلای کن ببینم ، عاشق نظم دهنده ام ، خودم دیشب ۴ تا خریدم مارک لیمون دونه ای ۳۶ تومن ، به نظرم خیلی گرون بودن ، میشه واسه شما رو هم ببینم 

2738
عکسشو بزار لطفا منو هم ریپلای کن ببینم ، عاشق نظم دهنده ام ، خودم دیشب ۴ تا خریدم مارک لیمون دونه ای ...

چند صفحه قبل گذاشته برو ببین 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
نه طبیعیه کوتاه کردم خیلی بلندتر بود😐😂

ولش ناخن شصتت یچیز دیگه میگه 😊

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
خط چشمش خیلی خوبه اصلا پاک نمیشه رنگ رژشم کیوت بود اونم که ریمل جیگره با بالم لب عشق خوشبو😍😍

میشه عکس و اسم و قیمت خط چشمتو بزاری برام عکسشو😘🙏

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
رنگ خط چشمه دوستان هنوز کلی مونده ها کوشید😑😂

اهان ناخنت ازین دید طبیعیه😉

2706