2733
2734
عنوان

درد بی درمون...

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 49 پست
خیلی ممنون اسمش نازنین زهراست.. دعاش میکنید😔

حتما ما هم یکی از بندگان خداییم امیدوارم خدا دعامونو در حق شفای نازنینت قبول کنه 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان دارم زیارت عاشورا میخوندم یهو یادم افتاد که بهت بگم ختم چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس ...

التماس دعا

بله شنیدم، چشم حتما ممنون

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
2731
محتاجیم به دعا ان شالله به حق حضرت رقیه شفا بگیره حتما بخون براش

ان شاءالله، چشم حتما، شما هم دعاش کنید اسمش نازنین زهراست

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ماست 
نشنیدم؟ چطور چیزیه؟ برای صرع و ایناست‌؟

یه جور طب سنتیه  اگه اشتباه نکنم مال کشور انگلیس یا آلمانه،داروهای دست ساز داره و یه سری پرهیزات غذایی میده که باید رعایت بشه تا درمان کامل بشه،خیلی خوبه برای هر دردی جواب میده چندنفر اطرافم با این طب بچه دار شدن واسه مشکلات دیگه هم جواب میده 

2738
نشنیدم؟ چطور چیزیه؟ برای صرع و ایناست‌؟

پزشکای این طب هستن و مطب دارن،یه سر برو مطبشون مشورت بگیر ببین درمانی براش سراغ دارن یا نه راهنماییت میکنن ولی تاجایی که من شنیدم برای اکثر دردا جواب میده

نه پیش خیر اندیش بردیم چطور وقت تبریزیان بگیریم شما میدونید؟

شنیدم خیلی کارش درسته راستش ادرسش رو خب بلد نیستم پشت نیروگاه همچین چیزی بود گوگل سرچ کن تا ادرسش یا شماره مطبش بالا بیاد اول میری پیش شاگرداش اگه مهم باشه میفرستند پیش خودش کارش عالیه ان شالله نتیجه بگیرید شما که قم هستید دیگه راحتر پیداش میکنید 

عزیزم یه نظریه از فروید هست ک میگه منشا بسیاری از بیماریها عصبی در غرایز جنسی

مثلا اگر رابطه ی مامان و بابات رو متوجه شده باشه و این جور چیزا ااااا

ببخشید ک باز گفتم . ولی پیش یه روانشناس ببرین.

شاید روش هیپنوتیزم یا نوروفیدبک و ... انشاالله جواب بده

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

یه چیز دیگه هم یادم اومد . 

ممکنه محل خونتون محل نصب پارازیت ها باشه  . ما هم یه دختر همسایه داشتیم ک این مشکل رو  پیدا کرد  . 2    3 سالش بود 

مجبور شدن محل سکونتشان رو تغییر بدن

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
اسم بچه میاد با پدر مادر پیر خیلی میشکنم. متاسفم انقد حالت بده عزیزم اگر به طب سنتی اعتقاد داری تا ...

عزیزم خواهر منم دیابت داره، راهی هست؟ اگر هست بی زحمت شمارشو میدی؟

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
یه جور طب سنتیه  اگه اشتباه نکنم مال کشور انگلیس یا آلمانه،داروهای دست ساز داره و یه سری پرهیزا ...

خواهر منم دیابت داره، ینی درمان میشه بااین روش؟ باید کجا ببریمش برا این درمان؟

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2706