2737
2734
عنوان

سکسولوژیست مجازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 82 پست
جدی میگید یا دارید شوخی میکنید؟؟ من واقعا جسمی و روحی بهم ریخته ام و نیاز به مشاوره خصوصی و اصولی دا ...

1480مشاوره رایگان

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکل دارم خب،😒🙄

سلام بله بفرمایید اینجا پر از اقاست با پروفایل خانم میان جوابتون رو میدن وگرنه خانم ها فکر نکنم تو این مسائل چیزی بگن خصوصا که متاهل باشن و شک رو بر این بذارن شاید شما اقا باشین بخوان راهنماییتون کنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
جدی میگید یا دارید شوخی میکنید؟؟ من واقعا جسمی و روحی بهم ریخته ام و نیاز به مشاوره خصوصی و اصولی دا ...

ن گلم دیدم بازار شوخی گرمه گفتم منم شوخی کنم

اگه اینستا یا تلگرام داری از تو نت کانال یا پیج دکتر فاطمه آذرتاش رو پیدا کن بهت کمک میکنن جواب میدن ..من یکی دوسال پیش کانالش عضو بودم حتی چن باری جواب هم دادن سوالامو 

راجب هر مسائلی بخوای

وااااا🙁 

دوست عزيز مشاوره چتي اصلا صحت نداره و به دور از اصول درماني هست..شما تلفني و يا حضوري بايد مشاوره بگيريد.

اگر به دنبال حل مشكلاتتون هستين.موفق باشين

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706